Athlete Entries


Varsity Boys 200 Meter Dash 84 entries

Athlete Seed Team
Dayrell, Daniel 26.03 Rancocas Valley Reg HS
Harris, John 24.94 Salesianum School
Langley, Cole 26.00 Kennett
Nice, Austin 23.24 Dock Mennonite Academy
Edmunds, Elijah 24.42 Alexis I. DuPont High School
Peace, Javon 23.45 Dover High School
Russell, Luke 27.9 Phoenixville Area
Wright, Cameron 29.00h Tatnall
Rodriguez, Adrian 24.1 Southern Lehigh
Byrne, Colin 25.15 Emmaus
Hudson, Cameron 23.98 Glasgow
Jacobson, Micah 27.50h Tatnall
Miller, Brendan 24.30 Southern Lehigh
Myers, Lubens 23.16 Emmaus
Lanouette , Noah 23.10 Conestoga
Walther, Wyatt 31.00 Delaware Military Academy
Worrell, Jason 24.00 Woodstown HS
Sams, Lewis 24.17 Alexis I. DuPont High School
Brown, Tarelle 25.20h Ocean City HS
Ramirez, Gabriel 26.50h Carlisle
Williams, Michael 23.60 Kingsway HS
Davis, Alex 24.00h McKean (Thomas) High School
Fogelsanger, Nathan 26.85 Carlisle
Narvaez, Adam 26.93 Newark Charter
Martinez-Lopez, Kenny 32.0 Brandywine High School
Marano, Andrew 26.53 Perkiomen Valley
Mickle, Daymien 24.70h Smyrna High School
White, Knocer 24.92 Bishop McDevitt
Mayo, Amir 26.59 Archbishop Carroll
Omari, Victor 26.20h Appoquinimink High School
Reeves, Karvin 24.25 Howard Tech High School
Thomas, Jordan 25.80 St. Georges Tech
Badiang, Patrick 28.59 Charter School of Wilmington
Thomas, Kam'Ryn 23.77 Hodgson Vo-Tech
Boyd, Milton 25.10h Rancocas Valley Reg HS
Faries, Kevin 24.90h Salesianum School
Schwarz, Peter 25.25 Kennett
Halstead, Nick 24.67 Dock Mennonite Academy
Domine, Isaiah 23.27 Perkiomen Valley
Lewis, Zahmeire 23.04 Alexis I. DuPont High School
McCall, Jamar 24.66 Smyrna High School
Brooks, Dazhmier 24.10 Dover High School
Antonello, Jacob 25.00 Archbishop Carroll
Fagbolade, Ibukunoluwa 25.52 Rancocas Valley Reg HS
Nolan, Kyle 27.9 Phoenixville Area
Bracey, Abdul-Rahim 24.49 Dover High School
Russell, Jake 27.9 Phoenixville Area
Brown, Aarick 24.91 Glasgow
Thomas, Jonah 29.54 Tatnall
Glueck, Marcus 24.20h Southern Lehigh
Acevedo, Jaiden 26.39 Emmaus
Couram, Az-Zubayr 26.11 Glasgow
Miller, Henry 23.20 Conestoga
Ursillo, Jeff 30.62 Delaware Military Academy
Chang, Dorkhan 23.81 Conestoga
Botterbusch, Jacob 27.84 Delaware Military Academy
Williams, Eric 23.75 Kingsway HS
Fields, Justice 27.20h McKean (Thomas) High School
Guerrero, George 25.00 Woodstown HS
Conte, Louis 24.26 Ocean City HS
Nunnally, Nick 25.34 Carlisle
Simpson, Ryan 27.30 Newark Charter
Mason, Kevon 25.17 Brandywine High School
Sia, Emmanuel 25.20 Bishop McDevitt
Boardley-Smith, Shyheim 24.00h Kingsway HS
Truban, Mason 25.73 Appoquinimink High School
Roane, Joshua 23.49 Howard Tech High School
Johnson, Micheal 26.00 St. Georges Tech
Bowen, Matt 25.50 Charter School of Wilmington
Ames, Josh 23.56 Hodgson Vo-Tech
Harris, Mikal 25.33 Imhotep Institute Charter HS
Armstrong, Ray 25.30h Salesianum School
Cresci, Vincent 25.75 Kennett
Angiolelli, Andreas 27.10h Newark Charter
Saccoh, Foday 26.66 Brandywine High School
Marks, Samuel 27.00 Perkiomen Valley
Carter, Demitri 24.17 Smyrna High School
Byrd, Tyler 22.25 Bishop McDevitt
Banks, Derrick 30.20h Archbishop Carroll
Dowling, Sam 24.47 Appoquinimink High School
Abston, Chandler 24.35 Howard Tech High School
Adu, Kamir 25.46 St. Georges Tech
Navarro, Elias 27.72 Charter School of Wilmington
Arnold, Bobby 24.02 Hodgson Vo-Tech
Back to Top

Varsity Boys 3,000 Meter Run 22 entries

Athlete Seed Team
Wagner, Gavin 9:20.00h Kingsway HS
Dunkelberger, Bryce 10:02.39 Carlisle
Ssendikwanawa, Amiri Howard Tech High School
Pehowic, Noach 12:02.07 Alexis I. DuPont High School
Anyanwu, Charles 10:34.02 Dover High School
Katsiff, Michael 10:15.00 Ocean City HS
Pizarro, Nicolas 11:00.00 Tatnall
Danowski, Dylan 9:25.00 Perkiomen Valley
Clinton, Anthony 11:30.00 Southern Lehigh
Magee, Mark 10:11.00 Emmaus
Pena, Vicente 9:59.32 Conestoga
Ginter, Michael 10:18.16 Carlisle
Wilkins III, Stephen 9:20.00h Kingsway HS
Numa, Roan 9:45.00h Newark Charter
Rivera-Yetter, Jose Howard Tech High School
Powell, Daniel 11:15.00 Woodstown HS
Bieker, Matthew 11:38.14 Dover High School
Cross, Gavin 10:48.44 Alexis I. DuPont High School
Clifford, Tyler 9:14.63 Perkiomen Valley
Sullivan, Colin 10:49.45 Tatnall
Terefenko, Zachary 11:30.00 Southern Lehigh
Nastasi, Nicholas 10:10.34 Conestoga
Back to Top

Varsity Boys 400 Meter Dash 81 entries

Athlete Seed Team
Kline, Garrett 1:03.00 Perkiomen Valley
Fabi, Frank 1:00.00h Ocean City HS
Detato, Michael 57.20h Phoenixville Area
Dottery, Dennis 53.11 Glasgow
Pizarro, Nicolas 1:04.00h Tatnall
Lyon, Alex 1:02.00h Southern Lehigh
Harmon, Alex 1:00.54 Emmaus
Broming, Gregory 54.88 Glasgow
Sitaram, Shresht 56.40 Conestoga
Berson, Devin 1:00.45 Conestoga
Velasco, Christian 1:10.00 Delaware Military Academy
Heineman, Jeffrey 53.72 Kingsway HS
Shockley, Jamir 52.53 Woodstown HS
Fogelsanger, Nathan 58.00h Carlisle
Simpson, Ryan 1:00.59 Newark Charter
Gbtau, Ebtafos 56.00h Brandywine High School
Martin, Cameryn 54.00h Kingsway HS
Dicurci, Andrew 1:05.00h Appoquinimink High School
Kelsey, Isaiah 58.00 Howard Tech High School
Ali-Permell, Leonard 59.75 St. Georges Tech
Dossous, Donovan 1:01.00h Charter School of Wilmington
Thomas, Kam'Ryn 53.66 Hodgson Vo-Tech
Sutton, Mahki 56.33 Imhotep Institute Charter HS
Thomas, Alec 57.00h Salesianum School
Cresci, Vincent 56.50h Kennett
Puleo, Carlos 59.50h Newark Charter
Wolokolie, Mulbah 56.00h Brandywine High School
Slack, Owen 1:08.06 Perkiomen Valley
Carter, Demitri 53.68 Smyrna High School
Roche, Jake 1:06.43 Spring Ford
Byrd, Tyler 51.50 Bishop McDevitt
Williams, Mekhi 1:03.40 Appoquinimink High School
Abston, Chandler 56.07 Howard Tech High School
Robinson, Victor 54.52 St. Georges Tech
Navarro, Elias 59.50h Charter School of Wilmington
Staats, Dwayne 53.03 Hodgson Vo-Tech
Minkins, Nasir 59.06 Rancocas Valley Reg HS
Watkins, Shane 54.74 Imhotep Institute Charter HS
Valenzo, John 1:02.94 Salesianum School
Pippen, Nate 57.50h Kennett
Taylor, Miles 1:13.81 Alexis I. DuPont High School
Ali-Bentley, Hezakiah 54.15 Dover High School
Nolan, Kyle 57.20h Phoenixville Area
Souto, Henry 1:00.05 Ocean City HS
Wang, Kevin 1:08.64 Tatnall
Brown, Holden 58.44 Emmaus
Dotson, Auston 1:04.49 Glasgow
Jacobson, Micah 59.79 Tatnall
Cocco, Nate 55.74 Southern Lehigh
Ward, Brendon 58.16 Emmaus
Mashall, Albert 57.05 Conestoga
Gutzmirtl, Josh 1:04.99 Delaware Military Academy
Grim, Wes 56.00h Unionville
Matter, Logan 58.50h Carlisle
Hobson, Amier 54.90h Kingsway HS
Walton, Ryan 52.91 Woodstown HS
Mickle, Daymien 54.00h Smyrna High School
Wisner, Jack 52.30h Carlisle
Cao, Derek 1:02.68 Newark Charter
Mason, Kevon 57.00h Brandywine High School
Raiyan, Jihan 1:02.50h Spring Ford
Fevrin, Louis 1:03.16 Appoquinimink High School
Forbi, Stephen 55.49 Howard Tech High School
Jackson, KaNial 1:00.73 St. Georges Tech
Bowen, Matt 56.76 Charter School of Wilmington
Arnold, Bobby 53.87 Hodgson Vo-Tech
Wilson, Gabriel 56.22 Rancocas Valley Reg HS
Dillard, Richard 58.33 Imhotep Institute Charter HS
Rodriguez, David 1:04.13 Salesianum School
Langley, Cole 57.00h Kennett
Adedokun, Azeez 51.77 Perkiomen Valley
Gullette-McKinney, Tracen 1:02.54 Alexis I. DuPont High School
McCall, Jamar 53.03 Smyrna High School
Simpson, Max 55.30h Spring Ford
Randall, Tylis 54.56 Dover High School
Montanez, Dominic 1:06.00h Archbishop Carroll
Marshall, Marcus 57.20h Rancocas Valley Reg HS
Halstead, Nick 52.44 Dock Mennonite Academy
Leggitt, Jamir 57.80 Alexis I. DuPont High School
Conte, Louis 55.35 Ocean City HS
Guy, Nathanael 51.25 Dover High School
Back to Top

Varsity Boys 4x200 Meter Relay 27 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 1:40.50h Newark Charter
Relay Team A 1:36.00h Woodstown HS
Relay Team A 1:38.19 Dover High School
Relay Team A 1:54.99 Delaware Military Academy
Relay Team A 1:56.01 Charter School of Wilmington
Relay Team A 1:38.00h Unionville
Relay Team A 1:45.00 Perkiomen Valley
Relay Team A 1:35.00 Bishop McDevitt
Relay Team A 1:39.33 Imhotep Institute Charter HS
Relay Team A 1:34.00h Kingsway HS
Relay Team A 1:37.42 Howard Tech High School
Relay Team A 1:38.53 Appoquinimink High School
Relay Team A 1:42.00h St. Georges Tech
Relay Team A 1:34.13 Hodgson Vo-Tech
Relay Team A 1:42.00h Brandywine High School
Relay Team A 1:34.14 Alexis I. DuPont High School
Relay Team A 1:46.48 Ocean City HS
Relay Team A 1:40.69 Spring Ford
Relay Team A 2:09.00h Tatnall
Relay Team A 1:37.08 Smyrna High School
Relay Team A 1:40.00h Southern Lehigh
Relay Team A 1:37.11 Emmaus
Relay Team A 1:40.73 Salesianum School
Relay Team A 1:35.30 Glasgow
Relay Team A 1:42.00h Archbishop Carroll
Relay Team A 1:36.08 Rancocas Valley Reg HS
Relay Team A 1:36.50h Carlisle
Back to Top

Varsity Boys 4x400 Meter Relay 20 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 3:50.29 Howard Tech High School
Relay Team A 3:41.00h Appoquinimink High School
Relay Team A 3:38.85 Hodgson Vo-Tech
Relay Team A 3:47.00h Brandywine High School
Relay Team A 3:41.13 Alexis I. DuPont High School
Relay Team A 3:38.00h Smyrna High School
Relay Team A 3:43.00h Southern Lehigh
Relay Team A 3:51.30 Emmaus
Relay Team A 4:04.64 Salesianum School
Relay Team A Glasgow
Relay Team A 3:38.00h Carlisle
Relay Team A 3:52.92 Newark Charter
Relay Team A 3:40.00h Woodstown HS
Relay Team A 3:40.25 Dover High School
Relay Team A 3:45.77 Kennett
Relay Team A 3:40.00 Perkiomen Valley
Relay Team A 3:57.89 Bishop McDevitt
Relay Team A 3:46.45 Conestoga
Relay Team A 3:43.33 Imhotep Institute Charter HS
Relay Team A 3:33.00h Kingsway HS
Back to Top

Varsity Boys 55 Meter Dash 83 entries

Athlete Seed Team
Brown, Tarelle 7.20 Ocean City HS
Ramirez, Gabriel 7.20h Carlisle
Cao, Derek 7.64 Newark Charter
Barlow, John 7.29 Brandywine High School
Asta, Vance 7.40h Bishop McDevitt
Williams, Eric 6.89 Kingsway HS
Davis, Elijah 7.09 Howard Tech High School
Lingham, Mekhi 6.98 St. Georges Tech
Badiang, Patrick 8.50h Charter School of Wilmington
Ames, Josh 6.85 Hodgson Vo-Tech
King, Kevin 6.93 Ocean City HS
Armstrong, Ray 6.95 Salesianum School
Boback, Cole 7.00h Carlisle
Zhao, Leon 7.09 Newark Charter
Boardley-Smith, Shyheim 6.90h Kingsway HS
Banks, Derrick 8.40h Archbishop Carroll
Canteen, Kolbie 7.20h Appoquinimink High School
Reeves, Karvin 6.80 Howard Tech High School
Harris, Chase 6.97 St. Georges Tech
Arnold, Bobby 6.99 Hodgson Vo-Tech
Byrd, Tyler 6.61 Bishop McDevitt
Bruno, Anthony 6.69 Perkiomen Valley
Russell, Luke 7.8 Phoenixville Area
Harris, John 6.95 Salesianum School
Detato, Michael 7.8 Phoenixville Area
Boggs, Chase 7.72 Rancocas Valley Reg HS
Leda, Jahmae 10.59 Tatnall
Peace, Javon 6.71 Dover High School
Schilling, Connor 7.31 Unionville
Jean, Semaj 8.06 Glasgow
Fisher, Cameron 7.00 Southern Lehigh
Lyons, Kyle 6.85 Unionville
Miller, Henry 6.75 Conestoga
Rizzotti, Christian 7.64 Emmaus
Rodriguez, Adrian 6.92 Southern Lehigh
Walther, Wyatt 8.39 Delaware Military Academy
Chang, Dorkhan 6.81 Conestoga
Witman, Evan 7.24 Emmaus
Schreiber, Thomas 7.33 Dock Mennonite Academy
Bishop, Ja'Quai 6.63 Alexis I. DuPont High School
Botterbusch, Jacob 7.75 Delaware Military Academy
Winfield, Jayden 7.11 Spring Ford
Fields, Justice 8.20h McKean (Thomas) High School
Williams, Shaquille 7.31 Imhotep Institute Charter HS
Mason, Kevon 7.14 Brandywine High School
Barr, Alexander 7.46 Spring Ford
Quabili, Faizel 9.16 Charter School of Wilmington
Givens, Dan 7.20 Ocean City HS
Nunnally, Nick 7.30h Carlisle
Angiolelli, Andreas 7.52 Newark Charter
Saccoh, Foday 7.29 Brandywine High School
Williams, Michael 6.80 Kingsway HS
Mayo, Amir 7.52 Archbishop Carroll
Frank, Marcus 7.28 Appoquinimink High School
Roane, Joshua 6.81 Howard Tech High School
Fayson, Brandon 7.09 St. Georges Tech
Coleman, Lester 7.02 Hodgson Vo-Tech
White, Knocer 7.00 Bishop McDevitt
Watkins, Andrew 6.95 Salesianum School
Bonner, Kyle 7.40 Perkiomen Valley
Warren, Jahlil 7.26 Archbishop Carroll
Fountain Jr, Juan 6.92 Appoquinimink High School
Thomas, Jordan 6.80 Perkiomen Valley
Russell, Jake 7.8 Phoenixville Area
Ibidapo, Emmanuel 7.70 Rancocas Valley Reg HS
Wang, Kevin 8.50h Tatnall
Brooks, Dazhmier 6.90 Dover High School
Padilla, Antonio 7.59 Rancocas Valley Reg HS
Jones-Hall, Contrevie 8.08 Glasgow
Wright, Cameron 8.20h Tatnall
Bracey, Abdul-Rahim 6.78 Dover High School
Borrelli, Anthony 7.17 Unionville
Squarrell, Tayvione 6.89 Glasgow
Fauzio, Jacob 7.09 Southern Lehigh
Lanouette , Noah 6.69 Conestoga
Cho, Andrew 7.64 Emmaus
Halstead, Nick 7.00 Dock Mennonite Academy
George, Devon 7.20h Alexis I. DuPont High School
Velasco, Christian 8.40 Delaware Military Academy
Palmer, Devin 7.80h McKean (Thomas) High School
Nice, Austin 6.79 Dock Mennonite Academy
Miller, Naz'Aire 6.82 Alexis I. DuPont High School
Roche, Jake 8.10h Spring Ford
Back to Top

Varsity Boys 55 Meter Hurdles 35 entries

Athlete Seed Team
Cherry, Jonathan 11.00 Perkiomen Valley
Tyrell, Lawrence 9.56 Smyrna High School
Montanez, Dominic 10.98 Archbishop Carroll
Welsh, Ethan 11.69 Appoquinimink High School
Dayrell, Daniel 8.19 Rancocas Valley Reg HS
Peterlin, Cole 8.90 Perkiomen Valley
Wayman, Javontae 10.81 Dover High School
Adams, Jabri 8.34 Rancocas Valley Reg HS
Woods, Eric 9.04 Dover High School
Couram, Az-Zubayr 10.07 Glasgow
Ozanne, Maxwell 9.01 Southern Lehigh
Harmon, Alex 10.45 Emmaus
Schreiber, Thomas 8.36 Dock Mennonite Academy
Kuhn, Christian 9.50h Ocean City HS
Hobson, Amier 8.90h Kingsway HS
Souto, Henry 10.46 Ocean City HS
Matter, Logan 10.50h Carlisle
Gyan, Jeremy 8.26 Newark Charter
Brown, Tim 8.82 Bishop McDevitt
Joyner, Orion 8.07 Kingsway HS
Alvarez, Antonio 8.98 Appoquinimink High School
Kelsey, Isaiah Howard Tech High School
Pitts, Terrell 9.18 St. Georges Tech
Dawkins, DeShaun 8.28 Hodgson Vo-Tech
Clausing, Jason 10.13 Salesianum School
Washington, Randy 9.95 Perkiomen Valley
Fagbolade, Ibukunoluwa 8.21 Rancocas Valley Reg HS
Ali-Bentley, Hezakiah 8.71 Dover High School
Fredrick, Jonathan 8.83 Southern Lehigh
Cho, Andrew 10.05 Emmaus
Miller, Brendan 9.00h Southern Lehigh
Acevedo, Jaiden 9.94 Emmaus
King, Kevin 7.87 Ocean City HS
Kent, Brayden 10.00h Carlisle
Martin, Cameryn 8.20 Kingsway HS
Back to Top

Varsity Boys 800 Meter Run 72 entries

Athlete Seed Team
Brown, Jacob 2:06.10 Emmaus
Allen, Gregory 2:40.00h Rancocas Valley Reg HS
Collier-Harley, Isaac 2:17.51 Imhotep Institute Charter HS
Clerval, Brendan 2:18.00h Salesianum School
Luthra, AJ 2:22.45 Conestoga
Purdy, Andrew 2:07.00 New Hope-Solebury
Morris, Jacob 2:09.00h Carlisle
Read, William 2:40.00h Woodstown HS
Caraccio, Stone 1:58.10h Kingsway HS
Booths, Andrew 2:11.35 Carlisle
Narvaez, Andrew 2:21.61 Newark Charter
Laster, Hayden 2:26.94 Brandywine High School
Hutchins, Colin 2:24.34 Hodgson Vo-Tech
Stone, Adam 2:10.00h Appoquinimink High School
Hill, Timothy 2:34.06 Howard Tech High School
Legorreta, Juan 2:27.57 St. Georges Tech
Seiffert, Chas 2:42.96 Charter School of Wilmington
Mbah, Emmanuel 2:11.09 Smyrna High School
Piercy, Logan 2:15.00h Kennett
Hessler, Connor 2:08.84 St. Mark's High School
George, Devon 2:20.00h Alexis I. DuPont High School
Cunnane, Terrence 2:41.28 Bishop McDevitt
Wallace, Anthony 2:10.54 Dover High School
Blake, Caleb 3:28.89 McKean (Thomas) High School
Valley, Ryan 2:17.00h Rancocas Valley Reg HS
Sams, Lewis 2:11.00h Alexis I. DuPont High School
Greene, Tyler 2:11.72 Ocean City HS
Guy, Nathanael 2:01.23 Dover High School
Moyer, Erik 2:15.00 Perkiomen Valley
Conte, Anthony 2:08.91 Ocean City HS
Perez-Ortiz, Juan 2:47.86 Glasgow
Bowen, Caleb 2:21.64 Tatnall
Hensinger, Chase 2:20.02 Southern Lehigh
Shankar, Keshav 2:14.59 Emmaus
Thomas, Jordan 2:05.00 Perkiomen Valley
Fowler, Jahsire 2:19.33 Imhotep Institute Charter HS
Mesa, Joseph 2:35.06 Salesianum School
Rocket, Christopher 2:24.54 Glasgow
Fillman, Alex 2:08.20 Southern Lehigh
Horner, Benjamin 2:09.34 Conestoga
Potero, Anthony 2:03.90h Kingsway HS
Peachey, Evan 2:15.00h Carlisle
Beck, Micah 2:26.08 Newark Charter
Wilson, Jadyn 2:26.83 Hodgson Vo-Tech
Senkier, Jonathan 2:01.80h Kingsway HS
Brinsky, Andrew 2:13.69 Appoquinimink High School
Williams, Ky'eem 2:24.29 Howard Tech High School
Ali-Permell, Leonard 2:15.00h St. Georges Tech
Wickersham, Ryder 2:20.00h Woodstown HS
Davidson, Miko 2:18.00h Kennett
Robinson, Bryce 2:11.93 Newark Charter
Murphy, John 2:26.38 Brandywine High School
Maxwell, Kyiese 2:20.00h Bishop McDevitt
Pittman, Jackson 2:08.34 Appoquinimink High School
Coles, Damir 2:36.00 Howard Tech High School
Leslie, David 2:38.92 St. Georges Tech
Cui, Jeffrey 2:25.00h Charter School of Wilmington
Staats, Dwayne 2:09.14 Hodgson Vo-Tech
Piercy, Davis 2:02.50h Kennett
Evans, Logan 2:11.71 Alexis I. DuPont High School
Perez, Isaiah 2:27.66 Bishop McDevitt
Johnson, Ric 2:10.37 Dover High School
Brill, Zachary 2:11 Malvern Prep
Kramer, Luke 2:08.30 Ocean City HS
Ginn, William 2:48.20 Tatnall
Schaffer, Colin 2:19.00h Emmaus
Brown, Kabiru 2:05.00 Perkiomen Valley
Harris, Samuel 2:30.33 Imhotep Institute Charter HS
Shea, Ben 2:35.00h Salesianum School
Ahmad, Hafeez 2:41.56 Glasgow
Ginn, Samuel 2:29.51 Tatnall
Di Cesare, Alec 2:13.01 Southern Lehigh
Back to Top

Varsity Boys Distance Medley Relay 15 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 13:00.00 Woodstown HS
Relay Team A 12:10.00 Dover High School
Relay Team A 11:30.00 Ocean City HS
Relay Team A 12:00.00 Perkiomen Valley
Relay Team A 10:58.74 Spring Ford
Relay Team A 13:30.72 Tatnall
Relay Team A 10:52.07 Kingsway HS
Relay Team A 11:55.00 Appoquinimink High School
Relay Team A 13:29.76 Brandywine High School
Relay Team A 13:32.00 Alexis I. DuPont High School
Relay Team A 11:30.00 Charter School of Wilmington
Relay Team A 11:45.00 Salesianum School
Relay Team A 11:16.04 Emmaus
Relay Team A 13:43.36 Glasgow
Relay Team A 11:00.00 Carlisle
Back to Top

Varsity Boys High Jump 19 entries

Athlete Seed Team
Mower, Patrick 5-6 Appoquinimink High School
Jones, Nyir 5-4 Kingsway HS
Lynch, Leroy 5-0 Alexis I. DuPont High School
Mankus, Dan St. Georges Tech
Givens, Dan 5-0 Ocean City HS
Carroll-herring, Keyon 5-10 Emmaus
Cliver, Conrad 5-4 Kingsway HS
Floyd, Jordon 5-6 Rancocas Valley Reg HS
Hargraves, Hunter 5-8 Carlisle
Halstead, Nick 5-10 Dock Mennonite Academy
Edmunds, Elijah 5-11 Alexis I. DuPont High School
Woods, Eric 5-6 Dover High School
Zambrana, Yamil St. Georges Tech
Dawkins, DeShaun 5-7 Hodgson Vo-Tech
Greene, Tyler 5-2 Ocean City HS
Alliston, Sylis 5-5 Emmaus
Obanor, Maurice 5-6 Rancocas Valley Reg HS
Forker, Joshua 6-2 Faith Christian Academy
Daniel, Eron 5-4 Kingsway HS
Back to Top

Varsity Boys Long Jump 35 entries

Athlete Seed Team
Bracey, Abdul-Rahim 20-3 Dover High School
Adu, Kamir St. Georges Tech
Dawkins, DeShaun 20-1.75 Hodgson Vo-Tech
Givens, Dan 16-0 Ocean City HS
Schweikert, Julian 16-8 Perkiomen Valley
Carroll-herring, Keyon 16-1 Emmaus
White, Knocer 16-7.5 Bishop McDevitt
Li, Bill 17-1 Salesianum School
Rocket, Christopher 18-0 Glasgow
Palmer, Devin 14-2.5 McKean (Thomas) High School
Floyd, Jordon 19-11.5 Rancocas Valley Reg HS
Jeffries, Rashad 19-0 Carlisle
Sponholtz, Michael 18-3 Archbishop Carroll
Edmunds, Elijah 20-0.25 Alexis I. DuPont High School
Peace, Javon 20-3.5 Dover High School
Phoenix, Xavier 20-3.5 Appoquinimink High School
Lingham, Mekhi St. Georges Tech
Coleman, Lester 19-3.25 Hodgson Vo-Tech
Daniel, Eron 18-10 Kingsway HS
King, Kevin 20-0 Ocean City HS
Domine, Isaiah 19-0 Perkiomen Valley
Alliston, Sylis 19-6 Emmaus
Lapszynski, Erik 19-8.75 Unionville
Asta, Vance 17-10 Bishop McDevitt
Wright, Cameron 14-0 Tatnall
Lubin, Owen 17-1.25 Salesianum School
Nyameke, Raymond 20-6.75 Smyrna High School
Portee, Jordan 19-11.75 Glasgow
Obanor, Maurice 17-5 Rancocas Valley Reg HS
Davis, Alex 19-1 McKean (Thomas) High School
Finley, Joey 19-4.75 Archbishop Carroll
Ibrahim, Elijah 16-6.25 Carlisle
Nice, Austin 21-6 Dock Mennonite Academy
Pritchard, Spencer 17-10.5 Appoquinimink High School
Evans, Logan 15-0 Alexis I. DuPont High School
Back to Top

Varsity Boys One Mile Run 66 entries

Athlete Seed Team
Castro, Sebastian 5:19.42 Conestoga
Caraccio, Stone 4:23.00h Kingsway HS
Owen, Jacob 5:02.00h Carlisle
Puleo, Carlos 5:12.00h Newark Charter
Guest, Collin 5:14.50 Appoquinimink High School
Ssendikwanawa, Amiri 5:37.16 Howard Tech High School
Bellefore, Logan 6:04.75 St. Georges Tech
Tighe, Nicholas 5:50.00h Woodstown HS
Jackson, Luke 5:37.10 Hodgson Vo-Tech
Burns, Kieran 4:33.09 Kingsway HS
Pardo, Gabe 5:20.00h Kennett
Zhou, Kevin 5:39.65 Newark Charter
Jaeger, Ethan 5:24.45 Brandywine High School
Volk, Joseph 5:23.18 Hodgson Vo-Tech
Talley, Tyler 5:19.48 Appoquinimink High School
Coles, Damir 6:00.00 Howard Tech High School
Leslie, Nathan 6:03.85 St. Georges Tech
Lohnes, Abraham 5:45.00h Alexis I. DuPont High School
Breining, Liam 5:20.00h Kennett
Carlin, Andrew 4:50.00h Spring Ford
Anyanwu, Charles 5:35.56 Dover High School
Kramer, Luke 4:40.00h Ocean City HS
Trapani, Nicholas 5:15.00h Spring Ford
Wolfe, Michael 6:03.36 Tatnall
Brill, Zachary 4:39.00h Malvern Prep
Ribelin, Ethan 5:00.00 Perkiomen Valley
Laselles, Ben 5:38.63 Salesianum School
Perez-Ortiz, Juan 6:02.14 Glasgow
Zhang, Archer 5:37.95 Tatnall
Doherty, Aidan 4:40.16 Archbishop Carroll
Fitting, Liam 5:05.00h Southern Lehigh
Welch, Jack 4:54.84 Concord High School
Kleinberg, Geoffrey 5:02.00h Emmaus
Dunaway, Gabriel 5:30.00h Rancocas Valley Reg HS
Querey, Matthew 5:39.15 Salesianum School
Miller, Charlie 4:57.32 Conestoga
Hart, William 4:59.79 Concord High School
Awosanya, Brandon 5:20.00h Rancocas Valley Reg HS
O'Mara, Patrick 5:05.45 Conestoga
Peachey, Evan 4:53.00h Carlisle
Reynolds, Daniel 4:28.90h Kingsway HS
Ginter, Michael 4:59.00h Carlisle
Dennis, Kyle 5:32.60 Newark Charter
Royer, Benjamin 5:30.00h Appoquinimink High School
Rivera-Yetter, Jose 4:56.84 Howard Tech High School
Legorreta, Juan 5:25.26 St. Georges Tech
Tighe, Noah 6:00.00h Woodstown HS
Hutchins, Colin 5:20.44 Hodgson Vo-Tech
Hartmann, Evan 5:00.00h Kennett
Smith, Andrew 5:37.75 Brandywine High School
Ward, Tahj 5:05.13 Dover High School
Mancuso, Jack 5:19.82 Charter School of Wilmington
Salaam-Hardrick, Shawn 6:55.07 Alexis I. DuPont High School
Fox, Gavyn 4:40.00h Ocean City HS
Rambo, Jonathan 5:30.00h Spring Ford
Courtney, Sam 4:48.79 Dover High School
Moyer, Andrew 5:00.00 Perkiomen Valley
Conte, Anthony 4:40.00h Ocean City HS
Janusz, Alexander 5:04.62 Tatnall
Schaffer, Colin 5:30.03 Emmaus
Ribelin, Calvin 5:00.00 Perkiomen Valley
Parker, Thomas 5:15.76 Salesianum School
Ahmad, Hafeez 6:02.09 Glasgow
Kane, Alex 4:43.87 Southern Lehigh
Madden, Connor 4:54.66 Concord High School
Farrell, Gavin 5:13.17 Rancocas Valley Reg HS
Back to Top

Varsity Boys Pole Vault 24 entries

Athlete Seed Team
Hoffman, Jack 10-0 Perkiomen Valley
Pippen, Nate 11-6 Kennett
Taylor, Josiah 10-0 Unionville
Schwertfeger, Matt 8-6 Methacton
Stuchlik, Luke 10-6 Salesianum School
Bachman, Collin 11-6 Rancocas Valley Reg HS
Lynch, Leroy 12-6 Alexis I. DuPont High School
Muchison, Darrell 8-0 Dover High School
Herbstritt, Russell 12-6 Appoquinimink High School
Carrasco-Aguilar, Edwin St. Georges Tech
Cliver, Conrad 10-6 Kingsway HS
Marshello, Joey 9-6 Ocean City HS
Pickles, Albert 12-0 Perkiomen Valley
Genereux, Pierce 13-9 Kennett
Ruppert, Nick 10-6 Methacton
Lowe, Charles 10-6 Rancocas Valley Reg HS
Lissner, Robert 12-0 Carlisle
Kongssund, Lavrants 13-7 Kutztown Area
Byrne, Jeremy 8-6 Appoquinimink High School
Evans, Logan 8-0 Alexis I. DuPont High School
Towson, Travon 8-6 Dover High School
Mankus, Dan 9-0 St. Georges Tech
Matthias, Nathan 10-0 Kingsway HS
Gyan, Jeremy 8-6 Newark Charter
Back to Top

Varsity Boys Shot Put 53 entries

Athlete Seed Team
Zambrana, Yamil St. Georges Tech
Kilby, James 35-10 Dover High School
Umoh, Nsikan 30-0 Appoquinimink High School
Colamarino, Jack 35-7 Kennett
Wakefield, Darrius 42-11.75 Rancocas Valley Reg HS
Monahan, Kieran 44-7.5 Salesianum School
Cunningham, Josh 35-6.5 Smyrna High School
Roper, Jaylin 30-0 Emmaus
Tran, Duy 37-6.25 Bishop McDevitt
Eadric, Jesse 53-4 Rancocas Valley Reg HS
Young, Braden 50-0.5 Smyrna High School
Pimentel, Jaun 22-5.75 Glasgow
Warren, Jahlil 32-5.5 Archbishop Carroll
Talecki, Sean 25-0 Southern Lehigh
Dimino, Joseph 35-0 Carlisle
Berry, Ryan 30-6.5 Archbishop Carroll
Ramsey, Zaynir 30-10.75 Alexis I. DuPont High School
Ostroff, Ethan 27-7.25 Conestoga
Harp, Hugo 42-0 Dover High School
Sydney, Noure 34-0 Appoquinimink High School
Martin, Tyrell 42-5.5 St. Georges Tech
Collins, Joseph 37-6 Kingsway HS
Kopera, Kyle 36-2 Phoenixville Area
Hill-Hocker, Zy'Mere Howard Tech High School
Wallace, Dai'Mar 36-8 Hodgson Vo-Tech
Maraka, Rohith 29-2 Newark Charter
Manley, Michael 30-1.5 Perkiomen Valley
Dolka, Gavin 27-7.5 Ocean City HS
Lugo, Jermaine 36-7 Howard Tech High School
Aguanno, Donte 28-0 Appoquinimink High School
Freebery, James 29-11.5 Kennett
Wagner, Jason 50-11.25 Perkiomen Valley
Williams, Ben 40-6.5 Salesianum School
Bender, Bryce 44-5.5 Central York
Mangotra, Kartik 44-6.5 Rancocas Valley Reg HS
D'Amico, Dominic 40-9.5 Salesianum School
Brown, Danny 34-11 Smyrna High School
Desanta, Anthony 33-11.75 Glasgow
Bowley, Logan 30-3.25 Southern Lehigh
Newgent, Robert 27-5.5 Archbishop Carroll
Noblit, Adam 38-8.5 Southern Lehigh
Adderley, Joel 31-11 Alexis I. DuPont High School
Papadopoulos, John 25-4.25 Conestoga
Mack, Jordan 38-4.5 Alexis I. DuPont High School
Anyanwu, Bradley 47-9.5 Dover High School
Cheaton, Jordan 46-8.5 St. Georges Tech
Pierce, Steffon 29-9.5 Hodgson Vo-Tech
Martin, Cameryn 36-4 Kingsway HS
Hoffman, Quinn 18-0.5 Phoenixville Area
Combs-Washington, Jeremyah 35-2.25 Howard Tech High School
Henry, James 37-1.25 Hodgson Vo-Tech
Curry, Ryan 30-2.5 Perkiomen Valley
Hoffmann, Jacob 32-0 Ocean City HS
Back to Top

Varsity Boys Triple Jump 22 entries

Athlete Seed Team
Tyrell, Lawrence 36-5.5 Smyrna High School
Finley, Joey 33-1.5 Archbishop Carroll
Jeffries, Rashad 39-0 Carlisle
Joyner, Orion 45-10.75 Kingsway HS
Dawkins, DeShaun 44-11 Hodgson Vo-Tech
Hoffman, Jack 37-4 Perkiomen Valley
Phoenix, Xavier 43-11.5 Appoquinimink High School
Woods, Eric 38-6.75 Dover High School
Floyd, Jordon 42-3 Rancocas Valley Reg HS
Nyameke, Raymond 42-6.25 Smyrna High School
Alliston, Sylis 37-1 Emmaus
Lapszynski, Erik 39-2.5 Unionville
Loughney, Regan 37-11 Bishop McDevitt
Sponholtz, Michael 37-7.5 Archbishop Carroll
Ibrahim, Elijah 40-0 Carlisle
Coleman, Lester 41-3.5 Hodgson Vo-Tech
Daniel, Eron 41-6.75 Kingsway HS
Gyan, Jeremy 39-11.5 Newark Charter
Peterlin, Cole 40-0 Perkiomen Valley
King, Kevin 40-0 Ocean City HS
Brown, Za'Kess 36-1.5 Dover High School
Mower, Patrick 38-1.25 Appoquinimink High School
Back to Top

Varsity Girls 200 Meter Dash 92 entries

Athlete Seed Team
Conroy, Taylor 28.31 Kutztown Area
Augustin, Heather 30.25 Emmaus
Turner, YaHia 30.87 Howard Tech High School
Generoso, Sarah 28.00h Catholic High School
Ranalli, Gretta 32.87 Bishop Shanahan
Mercure, Olivia 30.04 Dock Mennonite Academy
Pham, Melissa 31.00h Carlisle
Smith, Kerianne 27.69 Dover High School
Gordon, Daenia 31.00h Howard Tech High School
Herring, Teresa 28.83 Carlisle
Boyer, Ondrea 28.85 Glasgow
Holler, Martha 31.33 Tatnall
Larrea, Cianna 32.34 St. Georges Tech
Gauffeny, Celine 29.00 Woodstown HS
Gresham, Sophia 27.33 Ocean City HS
Wesby, Kateara 32.65 Glasgow
Church, Jhyllisa 30.62 Charter School of Wilmington
Knight, Caroline 29.80h Ursuline Academy
McClenahan, Breacain 27.79 Rancocas Valley Reg HS
Williams, Sierra 27.00h Southern Lehigh
Rockelmann, Sabrina 30.00h Villa Joseph Marie
Lavallee, Kristen 31.50 Conestoga
Anderson, Nia 28.00 Charter School of Wilmington
Munion, Mackey 29.30h Phoenixville Area
Harris, Nadira 27.55 Kingsway HS
Mosley-Nixon, Amari 28.39 Brandywine High School
Brown, Shayla 28.65 Appoquinimink High School
Girty, Mia 30.76 Bishop Shanahan
Berrio, Kaia 29.42 Emmaus
Defelice, Ava 30.0 Catholic High School
Billman, Katherine 26.90 Conestoga
Hays, Peyton 30.69 Padua Academy
Mehl, Gianna 33.90h Archbishop Carroll
Jean-Noel, Melicka 28.24 Perkiomen Valley
Buckaloo, Maren 29.00h Cape Henlopen High School
Richardson, Ashley 29.00h Bishop McDevitt
Sheetz, Olivia 28.60 Padua Academy
Page, Ronne 29.33 Hodgson Vo-Tech
Marshall, Alia 25.90h Cape Henlopen High School
Brown, Brennaye 29.27 Alexis I. DuPont High School
Roberts, Lauren 28.94 Newark Charter
Summers, Lauren 26.12 Smyrna High School
Shoemaker, Rebecca 30.28 Kutztown Area
Tuck, Maddie 31.00h Catholic High School
Matthews, Imani 29.61 Alexis I. DuPont High School
LaMons, Shaneese 26.16 Smyrna High School
Parker, Kassidy 28.24 Dover High School
Harris, Andreyah 31.00h Howard Tech High School
Tuckey, Amya 29.00h Carlisle
Garcia, Christina 28.55 Dover High School
Manning-Greene, Catherine 34.22 Tatnall
Brown, Jordan 30.00 St. Georges Tech
Levai, Samantha 30.95 Ocean City HS
Kane, Marlayah 28.56 Glasgow
Tessier, Clara 34.42 Tatnall
Sembe, Naya-monet 28.31 St. Georges Tech
Norman, India 26.82 Woodstown HS
Odle, Ragan 29.90h Ursuline Academy
Chin, Anabella 27.39 Rancocas Valley Reg HS
Matura, Mackenzie 28.55 Ocean City HS
Trout, Madison 27.20h Southern Lehigh
Backich, Avamarie 29.50h Villa Joseph Marie
Church, Jordan 28.75 Charter School of Wilmington
Carroll, Moira 27.54 Ursuline Academy
Brown, Kharonay 27.80 Rancocas Valley Reg HS
Ayala, Trinity 30.10h Phoenixville Area
Hollie, Imani 27.8 Southern Lehigh
Robinson, Skye 26.98 Kingsway HS
Pierce, Ariana 37.08 Brandywine High School
Brooks, Renna 29.50h Appoquinimink High School
Orozco, Catalana 27.50 Conestoga
Gordon-Martin, Rachel 30.55 Archbishop Carroll
Fried, Megan 29.71 Perkiomen Valley
Sanchez, Elena 29.10h Phoenixville Area
DeMary, Autumn 26.90 Kingsway HS
Barber, Dallas 27.50 Brandywine High School
Dahn, Zowie 26.71 Appoquinimink High School
Darlak, Julia 29.30h Bishop Shanahan
Smith, Kayla 27.24h Emmaus
Pettway, Ederail 30.13 Bishop McDevitt
Harris, Adasia 29.23 Padua Academy
Louis, Victoria 33.70 Archbishop Carroll
Liotta, Kate 28.32 Perkiomen Valley
Boozer, Na'Myiah 27.82 Hodgson Vo-Tech
Walker, Sawyer 28.00h Cape Henlopen High School
Ferris, Danielle 29.70h Newark Charter
Young, Emaani 28.27 Bishop McDevitt
Gustke, Adonai 32.60 Delaware Military Academy
Pointer, Alexandria 28.69 Hodgson Vo-Tech
Parker, Destiny 28.34 Alexis I. DuPont High School
Hadley, Emma 29.30h Newark Charter
Black, Aniyah 27.07 Smyrna High School
Back to Top

Varsity Girls 3,000 Meter Run 23 entries

Athlete Seed Team
Waterson, Kennedy 11:39.00 Kingsway HS
Speed, Mackenzie 12:20.00 Padua Academy
Knapp, Emma 15:17.61 Dover High School
Baummer, Abby 11:47.54 Catholic High School
Leardi, Maura 14:12.03 Bishop Shanahan
LaVana, Amanda 12:02.00 Emmaus
Craig, Georgia 16:00.00 Alexis I. DuPont High School
Dini, Isabella 14:00.00 Tatnall
Gould, Parker 12:00.45 Conestoga
Crooms, Nadearah 13:00.00 Southern Lehigh
Watts, Sydney 11:03.00 Kingsway HS
Shearer, Aubrey 11:59.25 Appoquinimink High School
Alexy, Emma 11:35.13 Perkiomen Valley
Monahon, Olivia 12:36.00 Woodstown HS
Alvarez, Madison 12:30.00 Newark Charter
Irelan, Katie 11:35.00 Villa Joseph Marie
Larose, Sarah 11:59.12 Smyrna High School
Watts, Samirah 13:11.39 Dover High School
Lees, Isabela 12:06.00 Emmaus
Navarro, Gabrielle 12:30.00 Appoquinimink High School
Hurst, Meghan 12:35.40 St. Georges Tech
Hino, Lauren 11:50.76 Conestoga
Furlong, Megan 12:00.00 Perkiomen Valley
Back to Top

Varsity Girls 400 Meter Dash 84 entries

Athlete Seed Team
Korengel, Larsen 1:18.00h Tatnall
Cannon-Price, Makiyah 1:11.03 St. Georges Tech
Sutter, Allie 1:15.06 Ocean City HS
Davis, Kali 1:13.50 Imhotep Institute Charter HS
Ortiz, Andrea 1:20.54 Glasgow
Danner, Sophia 1:19.00h Tatnall
Pearsall, Jaylyn 1:15.83 St. Georges Tech
Leak, Alyssa 1:00.78 Rancocas Valley Reg HS
Halbruner, Maggie 1:10.79 Ocean City HS
Biegen, Ndinelao 1:06.64 Woodstown HS
Odle, Ragan 1:02.43 Ursuline Academy
Lutz, Jordan 1:07.59 Spring Ford
Lamborn, Jessica 1:03.06 Concord High School
Johnson, Ashley 1:06.45 Charter School of Wilmington
Carroll, Moira 1:02.27 Ursuline Academy
Minus-Vincent, Darynn 59.59 Rancocas Valley Reg HS
McClendon, Noel 1:15.00h Brandywine High School
Wells-James, Madison 1:04.00h Appoquinimink High School
O'Rourke, Trisha 1:06.00h Southern Lehigh
Raab, Megan 1:09.50 Perkiomen Valley
Riuli, Allyson 1:10.93 Conestoga
Moody, Kayla 1:00.92 Appoquinimink High School
Alvarez, Kimberly 1:07.00h Kennett
Chambers, Holly 1:04.90h Kingsway HS
Mosley-Nixon, Amari 1:05.92 Brandywine High School
Connor, Katie 1:09.15 Perkiomen Valley
Boozer, Na'Myiah 1:07.17 Hodgson Vo-Tech
Jarvis, Tia 1:05.00h Cape Henlopen High School
Morrone, Brynn 1:20.10h Padua Academy
Morgan, Scarlet 1:01.50 Kennett
Martin, Gabby 1:11.88 Newark Charter
McLeod, Danye 1:04.94 Bishop McDevitt
Pointer, Alexandria 1:05.95 Hodgson Vo-Tech
Knight, Bridget 1:09.80 Newark Charter
Black, Aniyah 1:03.13 Smyrna High School
Brown, Madison 1:05.64h Emmaus
Carey, MiJae Howard Tech High School
Sires, Aniston 1:05.00h Catholic High School
Ceulers, Ava 1:04.00h Bishop Shanahan
Parker, Kaylan 1:06.57 Dover High School
Herr, Amelia 1:05 Unionville
Downey, Katharine 1:08.72 Emmaus
Harris, Andreyah Howard Tech High School
Boland, Mary 1:02.85 Bishop Shanahan
Burgos, Lyric 1:22.20 McKean (Thomas) High School
Tate, Meg 1:05.87 Carlisle
Jenkins, Amour 1:19.50 Imhotep Institute Charter HS
Akinola, Alithia-lee 1:18.34 Glasgow
Tessier, Clara 1:20.69 Tatnall
Minta, Orreyon 1:09.78 St. Georges Tech
Hanlon, Erin 1:04.79 Ocean City HS
Toliver, Sonceria 1:18.00h Spring Ford
Young, Shamirah 1:03.50 Imhotep Institute Charter HS
Ferrier, Gabrielle 1:12.32 Concord High School
Kane, Marlayah 1:18.24 Glasgow
Snowden, Brianna 1:01.72 Rancocas Valley Reg HS
Norman, India 1:01.19 Woodstown HS
McGonigle, Rylee 1:07.90h Ursuline Academy
Maxwell, Jessica 1:16.00h Spring Ford
Bah, Isata 1:08.01 Southern Lehigh
Church, Jhyllisa 1:10.16 Charter School of Wilmington
Walton , Katharine 1:02.00 Conestoga
Stephen, Olivia 1:09.53 Appoquinimink High School
Robinson, Skye 1:01.32 Kingsway HS
Lancaster, Sarah 1:15.64 Brandywine High School
Whetstone, Hannah 1:10.36 Perkiomen Valley
Buckaroo, Sloane 1:09.00h Cape Henlopen High School
Twomey, Anna 1:02.16 Conestoga
Querey, Julia 1:08.60h Padua Academy
Willey, Ashley 1:08.00h Kennett
Williams, Ny'Azia 1:06.66 Hodgson Vo-Tech
Marshall, Alia 59.00h Cape Henlopen High School
Greer, Jordan 1:03.11 Bishop McDevitt
Sheetz, Olivia 1:06.16 Padua Academy
Duvilla, Adison 1:06.75 Newark Charter
Barr, Kelly 1:03.80h Smyrna High School
LaMons, Shaneese 1:03.97 Smyrna High School
Valerio, Keyla 1:11.28 Dover High School
Dries, Mackenzie 1:03.64h Emmaus
Yekpe, Sheryl-Oriane Howard Tech High School
Gomes, Regena 1:11.00h Catholic High School
Miller, Olivia 1:06.00 Bishop Shanahan
Cardin, Rileigh 1:12.00h Carlisle
Smith, Kerianne 1:02.44 Dover High School
Back to Top

Varsity Girls 4x200 Meter Relay 30 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 1:49.00 Upper Darby
Relay Team A 2:05.30 Archbishop Carroll
Relay Team A 2:05.00h Southern Lehigh
Relay Team A 1:49.00h Kingsway HS
Relay Team A 2:02.00h Brandywine High School
Relay Team A 1:55.00 Perkiomen Valley
Relay Team A 1:52.15 Bishop Shanahan
Relay Team A 1:55.00h Newark Charter
Relay Team A 2:03.10h Padua Academy
Relay Team A 2:01.80 Catholic High School
Relay Team A 1:52.50 Alexis I. DuPont High School
Relay Team A 2:02.00h Spring Ford
Relay Team A 2:16.00h Tatnall
Relay Team A 1:51.00h Carlisle
Relay Team A 1:54.55 Dover High School
Relay Team A 1:59.33 Glasgow
Relay Team A 1:45.98 Rancocas Valley Reg HS
Relay Team A 1:53.13 Appoquinimink High School
Relay Team A 1:54.00h Unionville
Relay Team A 1:50.07 Bishop McDevitt
Relay Team A 1:49.88 Emmaus
Relay Team A 2:00.87 Howard Tech High School
Relay Team A 2:45.00h Concord High School
Relay Team A 1:45.00h Woodstown HS
Relay Team A 1:49.83 Smyrna High School
Relay Team A 1:55.00h St. Georges Tech
Relay Team A 1:56.76 Hodgson Vo-Tech
Relay Team A 1:54.28 Cape Henlopen High School
Relay Team A 1:55.85 Ocean City HS
Relay Team A 2:03.30h Phoenixville Area
Back to Top

Varsity Girls 4x400 Meter Relay 19 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 4:23.50 Emmaus
Relay Team A 4:30.33 Imhotep Institute Charter HS
Relay Team A 4:41.18 Howard Tech High School
Relay Team A 4:31.68 Smyrna High School
Relay Team A 4:19.00 Conestoga
Relay Team A 4:22.00 Saddle Brook HS
Relay Team A 4:34.72 Southern Lehigh
Relay Team A 4:15.00h Kingsway HS
Relay Team A 4:50.00h Brandywine High School
Relay Team A 4:42.00 Perkiomen Valley
Relay Team A 4:27.56 Bishop Shanahan
Relay Team A 4:26.98 Newark Charter
Relay Team A 4:29.48 Catholic High School
Relay Team A 5:00.00h Padua Academy
Relay Team A 5:00:00. Alexis I. DuPont High School
Relay Team A 4:13.00h Carlisle
Relay Team A 4:37.68 Dover High School
Relay Team A 4:17.00 Kennett
Relay Team A 4:57.48 Glasgow
Back to Top

Varsity Girls 55 Meter Dash 85 entries

Athlete Seed Team
Stone, Olivia 8.13 Catholic High School
Harris, Adasia 7.83 Padua Academy
Sell, Jordan 8.16 Perkiomen Valley
Page, Ronne 8.01 Hodgson Vo-Tech
Buckaroo, Sloane 8.91 Cape Henlopen High School
Jennett, Halle 8.14 Emmaus
Burgos, Lyric 9.44 McKean (Thomas) High School
Merritt, Dajah 7.71 Newark Charter
Bucci, Makayla 7.81 Unionville
Sahou, Marie 7.58 Bishop McDevitt
Conroy, Taylor 7.54 Kutztown Area
Smith, Alanna 7.63 Emmaus
Brown, Brennaye 7.73 Alexis I. DuPont High School
Fields, Janiya 8.28 Howard Tech High School
Edwards, Saani 7.29 Smyrna High School
Matthews, Imani 7.84 Alexis I. DuPont High School
Zhang, Mandy 9.80h Tatnall
Reid, Evan 9.37 Concord High School
Griffin, Amani 7.99 Dover High School
Maxwell, Jessica 8.70h Spring Ford
Pham, Melissa 8.30h Carlisle
Minta, Orreyon 8.03 St. Georges Tech
Perez, Nakiyah 9.64 Glasgow
Tessier, Clara 8.84 Tatnall
Coleman, C'Aira 8.28 Glasgow
Larrea, Cianna 8.43 St. Georges Tech
Williams, Ny'Azia 8.20 Hodgson Vo-Tech
Wiltshire, Allison 8.29 Ocean City HS
Church, Jordan 8.13 Charter School of Wilmington
Knight, Caroline 7.80 Ursuline Academy
Aselton, Rachel 8.40h Phoenixville Area
Bruce, Brandee 8.98 Brandywine High School
Sanchez, Marla 9.30h Appoquinimink High School
Patel, Vidya 8.73 Conestoga
Alexander, Ronnisia 8.00 Rancocas Valley Reg HS
Gordon-Martin, Rachel 8.33 Archbishop Carroll
Hodges, McKenzie 8.1 Phoenixville Area
Baddoo, Patricia 8.40h Southern Lehigh
Harris, Nadira 7.69 Kingsway HS
Barber, Dallas 7.59 Brandywine High School
Dahn, Zowie 7.53 Appoquinimink High School
Tuck, Olivia 8.16 Catholic High School
Querey, Julia 8.23 Padua Academy
Louis, Victoria 8.93 Archbishop Carroll
Gustke, Adonai 8.22 Delaware Military Academy
Warren, Christina 7.36 Perkiomen Valley
Boozer, Na'Myiah 7.77 Hodgson Vo-Tech
Tokash, Lauren 8.13 Bishop Shanahan
Ferris, Danielle 8.17 Newark Charter
McCarthy, Lynsey 8.00h Unionville
Donnelly, Kelly 8.43 Catholic High School
Bosman, Khaliyah 7.53 Bishop McDevitt
Reinsel, Olivia 8.19 Padua Academy
Mercure, Olivia 8.31 Dock Mennonite Academy
Roper, Breyanna 7.74h Emmaus
Curry, Deja 8.21 Howard Tech High School
Summers, Lauren 7.31 Smyrna High School
Parker, Destiny 7.66 Alexis I. DuPont High School
Harris, Andreyah 8.50h Howard Tech High School
Truong, Anna 10.08 Concord High School
Harris, Zelena 7.97 Dover High School
Toliver, Sonceria 8.80h Spring Ford
Boback, Ella 8.00h Carlisle
Holler, Martha 8.41 Tatnall
Garcia, Christina 7.82 Dover High School
Woods, Katharina 8.87 Spring Ford
Herring, Teresa 8.11 Carlisle
Simmons, Tyra 9.25 Glasgow
Brown, Jordan 8.28 St. Georges Tech
Sudler-Brooks, Samiah 8.06 Ursuline Academy
Troxel, Aila 8.41 Ocean City HS
Chin, Anabella 7.30h Rancocas Valley Reg HS
Gereaghty, Megan 8.14 Ocean City HS
Anderson, Nia 7.8 Charter School of Wilmington
Garner, Glidera 8.4 Phoenixville Area
Trout, Madison 7.45 Southern Lehigh
Payne, Edwina 9.09 Brandywine High School
Hernandez-Sanchez, Marian 9.30h Appoquinimink High School
Ceulers, Ava 7.90 Bishop Shanahan
Billman, Katherine 7.52 Conestoga
Warren, Makiah 7.61 Rancocas Valley Reg HS
Bishop, Aniyah 8.13 Archbishop Carroll
Fried, Megan 8.37 Perkiomen Valley
Hollie, Imani 7.75 Southern Lehigh
Lin, Orenda 7.9 Unionville
Back to Top

Varsity Girls 55 Meter Hurdles 43 entries

Athlete Seed Team
Richardson, Ashley 10.45 Bishop McDevitt
Freeman, Nyjai 8.91 Alexis I. DuPont High School
Zapata, Destiny 13.00h Smyrna High School
Woods, Jakisha 11.04 Smyrna High School
Wong, Lindsey 9.36 Dover High School
Asante, Abrianna 8.83 Dover High School
Henry, Kaitlyn 10.65 Spring Ford
Tuckey, Amya 10.20h Carlisle
Cannon-Price, Makiyah 9.55 St. Georges Tech
Norman, India 8.59 Woodstown HS
Krier, Morgan 10.09 Ocean City HS
Kendle, Rylie 11.10h Ursuline Academy
Butler, Jaeda 9.18 Rancocas Valley Reg HS
Matura, Mackenzie 9.89 Ocean City HS
Kline, Jayden 10.00h Southern Lehigh
Flanagan, Rachel 9.25 Rancocas Valley Reg HS
Williams, Sierra 8.94 Southern Lehigh
Daniel, Elise 10.24 Kingsway HS
Ebersole, Anna 10.11 Bishop Shanahan
Galea, Ashlee 10.94 Emmaus
Tuck, Olivia 11.43 Catholic High School
Townsend, Nadja 10.94 Perkiomen Valley
Waterman, Sarah Jane 10.84 Emmaus
Fields, Leena 11.24 Bishop McDevitt
Buckaloo, Maren 10.44 Cape Henlopen High School
Turbett, Marley 9.75 Kutztown Area
Dorbor, Jowon 12.14 Smyrna High School
Hawker, Amanda 10.42 Alexis I. DuPont High School
Stiltner, Holly 10.00h Carlisle
Rodriquez, Jaylene 10.14 Dover High School
Sembe, Naya-monet 8.78 St. Georges Tech
Boyer, Ondrea 9.84 Glasgow
Burgos, Sarah 10.14 Ocean City HS
Brown, Kharonay 9.04 Rancocas Valley Reg HS
Johnson, Ashley 9.15 Charter School of Wilmington
Fenstermaker, Kerrigan 10.07 Southern Lehigh
Tuck, Maddie 12.21 Catholic High School
Lavallee, Kristen 11.48 Conestoga
DeMary, Autumn 9.00 Kingsway HS
Chaudhry, Mehrunnisa 10.56 Emmaus
Gomes, Regena 11.33 Catholic High School
Pritchard, Sarah 9.80h Padua Academy
Sabbagh, Noelle 10.18 Cape Henlopen High School
Back to Top

Varsity Girls 800 Meter Run 73 entries

Athlete Seed Team
Campbell, LaTia 2:53.33 Imhotep Institute Charter HS
Pedrozo-Luna, Flor 3:36.31 Glasgow
Cifaldi, Abigail 2:50.00h Rancocas Valley Reg HS
Whalen, Natalie 2:58.50h Ursuline Academy
Lamborn, Jessica 2:33.12 Concord High School
Stevens, Alexis 2:39.51 Southern Lehigh
Courtney, Calista 2:38.34 Conestoga
Pierontoni, Emily 2:27.00h Kingsway HS
Draper, Alexa 3:07.74 Brandywine High School
Lloyd, Julia 2:34.32 Appoquinimink High School
Groeber, Jenna 2:33.10 Southern Lehigh
Schell, Erika 3:05.00 Perkiomen Valley
Pothier, Lena 2:44.38 Conestoga
Dorsey, Mary Katherine 2:55.75 Padua Academy
Dineen, Lily 2:28.23 Villa Joseph Marie
Burke, Ashlynne 2:26.90h Kingsway HS
Hyzny, Rachel 2:45 Kennett
Johnson, Taylor 2:37.58 Cape Henlopen High School
Mazzeo, Clare 2:46.10h Padua Academy
Polk, April 2:38.94 Newark Charter
Sebastianelli, Raegan 2:33.21 Smyrna High School
Jarmon, Marissa 2:56.92 Bishop McDevitt
Mace, Abby 2:40.00h Smyrna High School
Watts, Samirah 3:03.63 Dover High School
Relacion, Angelica 2:58.71 Bishop Shanahan
Ryan, Ashley 2:40.00h Emmaus
Reeves, Totianna Howard Tech High School
Lochary, Dana 2:45.39 Catholic High School
Younger, Sianni 3:15.95 Alexis I. DuPont High School
Guy, Ann 2:45.27 Dover High School
Danner, Tori 3:20.27 Tatnall
Palmieri, Alexa 2:30.51 Ocean City HS
Salomone, Sophie 2:37.54 Carlisle
Coleman, C'Aira 3:55.45 Glasgow
Campanelli, Delaney 3:12.36 Tatnall
McLees, Casey 2:34.09 Ocean City HS
Schropp, Elizabeth 2:46.00h Concord High School
Delany, Laura 3:20.00h Rancocas Valley Reg HS
McGonigle, Alaina 2:24.46 Ursuline Academy
Donohue, Maisie 2:28 Brandywine High School
Brinsky, Alyssa 2:28.00h Appoquinimink High School
Stephens, Megan 2:38.31 Southern Lehigh
MacGregor, Meghan 3:05.00 Perkiomen Valley
Brake, Olivia 2:31.23 Conestoga
Pierontoni, Allie 2:27.52 Kingsway HS
Harrell, Elise 3:23.00h Brandywine High School
Robinson, Alexandria 2:26.54 Appoquinimink High School
Cicconi, Carly 3:10.00h Kennett
Fry, Lindsay 3:05.00 Perkiomen Valley
Moore, Fallon 2:59.55 Cape Henlopen High School
Spadaccini, Natalie 2:38.00h Padua Academy
Lusvardi, Sofie 2:30.50h Kennett
Marks, Alexandra 2:45.71 Newark Charter
Forde, Gabriella 2:58.15 Hodgson Vo-Tech
McWatters, Madi 2:29.53 Newark Charter
Ekanem, Destinee 2:27.73 Smyrna High School
Kaas, Elsie 2:50.31 Bishop Shanahan
Augustin, Keerstin 2:31.00 Emmaus
Snowden, Raquel Howard Tech High School
Sullivan, Abbey 2:32.31 Catholic High School
Corbin, Sanai 3:40.68 Alexis I. DuPont High School
Wise, Sierra 2:59.81 Dover High School
Delate, Kathleen 3:13.70 Bishop Shanahan
McNellis, Ashleigh 2:39.00 Emmaus
Patterson, Chaday 3:08.37 Howard Tech High School
Woodring, Allison 3:13.40 Catholic High School
Maegerle, Alyson 2:54.78 Alexis I. DuPont High School
Toti, Sophia 2:30.69 Carlisle
Miller, Skylar 2:55.20h Kutztown Area
Brianard, Skylar 3:56.34 Glasgow
Davey, Charlotte 3:09.00h Tatnall
Farr, Brooke 2:35.51 Ocean City HS
Kastriner, Sophia 3:01.87 McKean (Thomas) High School
Back to Top

Varsity Girls Distance Medley Relay 15 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 13:30.32 Bishop Shanahan
Relay Team A 14:00.00 Catholic High School
Relay Team A 15:15.00 Padua Academy
Relay Team A 13:00.00 Carlisle
Relay Team A 14:33.81 Dover High School
Relay Team A 14:00.00 Cape Henlopen High School
Relay Team A 14:37.00 Ocean City HS
Relay Team A 13:40.00 Charter School of Wilmington
Relay Team A 13:50.58 Emmaus
Relay Team A 13:00.00 Smyrna High School
Relay Team A 14:00.00 Tatnall
Relay Team A 12:55.00 Ursuline Academy
Relay Team A 13:25.61 Kingsway HS
Relay Team A 16:58.00 Brandywine High School
Relay Team A 13:30.00 Appoquinimink High School
Back to Top

Varsity Girls High Jump 35 entries

Athlete Seed Team
Johnson, Aniya 4-8 Woodstown HS
Maxwell, Jessica 4-4 Spring Ford
Parker, Kassidy 4-9 Dover High School
Walker, Sawyer 4-10 Cape Henlopen High School
Romaine, Sierra 4-9 Smyrna High School
Garcia, Christina 5-0 Dover High School
Trimble, Caroline 4-6 Catholic High School
Widdoss, Laurel 4-10 Emmaus
Sacco, Emma 4-10 Ocean City HS
Levai, Samantha 4-2 Ocean City HS
Richwine, Ally 4-6 Carlisle
Duffy, Kaitlyn 4-10 Southern Lehigh
Daniel, Elise 4-2 Kingsway HS
Sadler, Sierra 4-11 Appoquinimink High School
Harrington, MiKayla 4-7 St. Georges Tech
Primas, Maya 4-6 Rancocas Valley Reg HS
Brainard, Lauren 4-2 Padua Academy
Spadaccini, Natalie 4-4 Padua Academy
Harris, Robin 4-0 Smyrna High School
Wong, Lindsey 5-0 Dover High School
Croiger, Kayla 4-10 Pope John Paul II
Tuck, Olivia 4-4 Catholic High School
Baummer, Abby 4-8 Catholic High School
Vander Steur, Anastasia 4-5 Bishop Shanahan
Younger, Sianni 4-3 Alexis I. DuPont High School
Sutter, Megan 4-4 Ocean City HS
Stiltner, Holly 4-4 Carlisle
Vit, Grace 4-5 Kingsway HS
Gordon, Emily 4-6 Appoquinimink High School
Jones-Burnett, Nila St. Georges Tech
Lavallee, Kristen 4-8 Conestoga
Kline, Jayden 5-0 Southern Lehigh
DeMary, Autumn 4-10 Kingsway HS
McClenahan, Breacain 4-6 Rancocas Valley Reg HS
Sobczyk, Mackenzie 4-11 Padua Academy
Back to Top

Varsity Girls Long Jump 41 entries

Athlete Seed Team
Harris, Zelena 14-10 Dover High School
Jarvis, Tia 16-0.5 Cape Henlopen High School
Romaine, Sierra 17-1.5 Smyrna High School
Monaghan, Hailey 14-4 Villa Joseph Marie
Lumsden, Lindsay 15-4 Emmaus
Generoso, Sarah 14-2 Catholic High School
Delate, Kathleen 14-5.5 Bishop Shanahan
Younger, Sianni 12-3 Alexis I. DuPont High School
Pointer, Alexandria 14-10.75 Hodgson Vo-Tech
Fields, Leena 14-1.25 Bishop McDevitt
Tuckey, Amya 14-0 Carlisle
Nembhard, Jada 14-9.5 Archbishop Carroll
Adams, Victoria 14-2 Southern Lehigh
Hirst, Jayne 13-0 Kingsway HS
Green, Simone 13-3.75 Appoquinimink High School
Sembe, Naya-monet 15-0.5 St. Georges Tech
Mease, Kristina 16-0 Faith Christian Academy
Callaghan, Erin 14-5.75 Padua Academy
Miller, Skylar 14-11.5 Kutztown Area
Warren, Christina 18-9 Perkiomen Valley
Mercure, Olivia 14-7 Dock Mennonite Academy
Zapata, Destiny 15-0 Smyrna High School
Asante, Abrianna 17-4 Dover High School
Trimble, Caroline 15-1.5 Catholic High School
Marshall, Alia 17-2 Cape Henlopen High School
Widdoss, Laurel 16-0 Emmaus
Ceulers, Ava 16-1.25 Bishop Shanahan
Matthews, Miriam 11-6.25 Alexis I. DuPont High School
Petty, Zamya 12-7 Hodgson Vo-Tech
Gresham, Sophia 15-10.5 Ocean City HS
Ombima, Zania 15-0 Bishop McDevitt
Bishop, Aniyah 13-3.5 Archbishop Carroll
Sayles, Sydney 15-0 Carlisle
Torain, Kennedy 13-0 Kingsway HS
Evans, Nya 14-2 Appoquinimink High School
Cannon-Price, Makiyah 13-11.25 St. Georges Tech
Cassaday, Amelia 16-0 Southern Lehigh
Rivell, Maria 13-10 Padua Academy
MacQueen, Lindsay 13-6 Perkiomen Valley
Kendle, Rylie 14-3 Ursuline Academy
McCarthy, Lynsey 15-5.25 Unionville
Back to Top

Varsity Girls One Mile Run 57 entries

Athlete Seed Team
Schropp, Elizabeth 6:03.20 Concord High School
Banning, Sammy 7:09.95 Appoquinimink High School
Pol, Sumedha 7:20.00h Southern Lehigh
Sung, Catherine 6:23.46 Conestoga
O'Sullivan, Delaney 5:39.00 Perkiomen Valley
Pierontoni, Allie 5:21.00h Kingsway HS
Donohue, Maisie 5:20.00h Brandywine High School
Chipola, Emily 6:19.19 Appoquinimink High School
Herb, Cristina 6:24.83 Padua Academy
Heaps, McKenzie 6:30.00 Perkiomen Valley
Polk, Natalie 6:18.04 Newark Charter
Koors, Ella 6:16.86 Villa Joseph Marie
Bell, Amanda 6:45.00h Kennett
Melson, Elizabeth 5:50.0 Cape Henlopen High School
Knight, Ella 5:55.00h Newark Charter
Larose, Sarah 5:33.92 Smyrna High School
Mable-Pearson, Taral 7:36.90 Howard Tech High School
Knapp, Emma 7:27.00h Dover High School
Morris, Olivia 6:31.53 Bishop Shanahan
Toretta, Madison 5:55.17 Emmaus
Snowden, Raquel 7:45.00h Howard Tech High School
Woodring, Allison 7:00.00h Catholic High School
Maegerle, Alyson 6:40:00 Alexis I. DuPont High School
Patel, Serena 7:30.00h Tatnall
Farr, Brooke 5:40.00h Ocean City HS
Toti, Sophia 5:30.82 Carlisle
Pryor, Anna 5:36.69 Ursuline Academy
Hurst, Meghan 6:22.68 St. Georges Tech
Brake, Julianne 6:09.21 Conestoga
Tyndale, Molly 6:10.00h Rancocas Valley Reg HS
McGonigle, Alaina 5:20.57 Ursuline Academy
Pierontoni, Emily 5:21.00h Kingsway HS
Yurkovich, Katelyn 6:40.00 Appoquinimink High School
Morgan, Natalie 5:51.00h Southern Lehigh
Gerrity, Maryn 5:56.23 Conestoga
Shea, Annie 5:55.30h Padua Academy
Taylor, Avery 6:09.00 Perkiomen Valley
Woodson, Vanessa 6:30.00h Kennett
Burke, Ashlynne 5:18.00h Kingsway HS
Mazzeo, Clare 5:55.30h Padua Academy
Zitzelberger, Abigail 6:47.64 Charter School of Wilmington
Nuebling, Mia 5:51.0 Cape Henlopen High School
Austin, Alyssa 5:53.20 Villa Joseph Marie
Patton, Karly 6:34.64 Newark Charter
Mace, Abby 6:15.00h Smyrna High School
Palma, Kira 6:35.27 Dover High School
Garland, Maddie 7:30.00h Catholic High School
Segrave-Daly, Carlyn 5:57.59 Bishop Shanahan
Brown, Bethany 6:22.00h Emmaus
Brown, Gianna 8:05.00h Howard Tech High School
Corbin, Sanai 7:32.30 Alexis I. DuPont High School
Jones, Ashley 6:17.39 Dover High School
Danner, Tori 7:30.00h Tatnall
Palmieri, Alexa 5:27.66 Ocean City HS
Dini, Isabella 7:30.00h Tatnall
McLees, Casey 5:37.79 Ocean City HS
Rice, Margaret 6:11.00h Ursuline Academy
Back to Top

Varsity Girls Pole Vault 29 entries

Athlete Seed Team
Sebastianelli, Raegan 8-0 Smyrna High School
Morales, Sara 7-6 Catholic High School
Krieger, Meredith 10-6 Kennett
Maegerle, Alyson 6-0 Alexis I. DuPont High School
Stewart, Birdie 7-0 Ocean City HS
Kipers, Emily 7-0 Kingsway HS
Colombo, Ariel 9-0 Appoquinimink High School
Mankus, Lydia 6-6 St. Georges Tech
Klous, Jane 8-6 Padua Academy
Ludt, Caroline 7-6 Villa Maria Academy
Frantz, Katherina 6-0 Rancocas Valley Reg HS
Haney, Sara 8-0 Perkiomen Valley
Miller, Annabelle 7-0 Ursuline Academy
Hart, Meghan 9-0 Unionville
Harris, Robin 7-6 Smyrna High School
Synoski, Emily 7-0 Dover High School
Gallatig, Kate 8-6 Woodstown HS
Bonnett, Emily 6-0 Catholic High School
Tuley, Mary 10-0 Kennett
Bruns, Mackenzie 8-0 Emmaus
Corson, Brooke 10-6 Owen J. Roberts
Parker, Destiny 7-6 Alexis I. DuPont High School
Cardin, Rileigh 6-6 Carlisle
Cipolloni, Bella 7-0 Villa Maria Academy
Vanderloo, Abigail 9-6 Padua Academy
Stratton, Rebecca 7-0 Perkiomen Valley
Boggs, Abigail 10-0 Rancocas Valley Reg HS
Adamolekun , Folake 7-6 Dover High School
Hunt, Madeline 8-6 Woodstown HS
Back to Top

Varsity Girls Shot Put 67 entries

Athlete Seed Team
Lyon, Alyssa 27-3.25 Southern Lehigh
Peak, T'erykah 18-2.5 Alexis I. DuPont High School
Lingold, Hannah 26-3.5 Emmaus
Purnell, Jayla 25-8.25 Alexis I. DuPont High School
Mobley, Skylar 26-4.75 Charter School of Wilmington
Knopp, Julia 21-3.75 Ocean City HS
Wickel, Maddie 27-1.75 Bethlehem Catholic
Richardson, Amaya 22-2 Howard Tech High School
Braxton-Young, Korryn 33-10 Hodgson Vo-Tech
Richardson, Abigail 28-11.5 Bishop McDevitt
Silvious, Gabby 25-7.5 Carlisle
Savla, Sierra 23-0 Appoquinimink High School
Woodard, Zykia 27-2.75 St. Georges Tech
Begey, Siyana 29-9 Kingsway HS
Gary, Shanelle 25-0 Archbishop Carroll
Woodall, Eloise 23-2 Phoenixville Area
Thompson, Emily 24-1 Padua Academy
Gavril, Emily 22-0 Perkiomen Valley
Bice, Norah 28-0 Villa Maria Academy
Hood, Ravin 35-7 Rancocas Valley Reg HS
Rosales, Evangelic 29-8.5 Perkiomen Valley
McSorley, Alexandra 27-8.5 Ursuline Academy
Cook, Morgan 23-8.25 Glasgow
Adamolokun, Titilope 23-3 Dover High School
Anderson, Keira 28-7.25 Smyrna High School
Sharpe, Kayla 26-11.25 Glasgow
Asante, Abrianna 29-9.5 Dover High School
Marini, Alexis 24-3.25 Woodstown HS
Martinez, Rachel 24-6.5 Catholic High School
Allen, Krystina 25-10 Cape Henlopen High School
Miller, Carly 22-0 Southern Lehigh
Shields, Lillian 24-0 Emmaus
Middleton, Ceyra 38-5 Cape Henlopen High School
Sharp, Reagan 22-0.5 Villa Joseph Marie
Wooten, Shannell 30-3.25 Alexis I. DuPont High School
Stroman, Jordyn 24-6.75 Charter School of Wilmington
Wixson, Maggie 13-7.25 Ocean City HS
Brooker-Macardo, India 20-1 Howard Tech High School
Petty, Zamya 23-11 Hodgson Vo-Tech
Cesari, Natalia 18-11.5 Ocean City HS
Arraheem-Waters, Akeyla 25-0 Carlisle
Yeuteuh, Ashlyne 27-6.75 Appoquinimink High School
Curry, Donyae 19-8 Howard Tech High School
Maybroda, Alexa 30-3 St. Georges Tech
Loughney, Siobhan 28-1 Bishop McDevitt
Vit, Grace 27-2 Kingsway HS
Sponholtz, Emma 25-4.5 Archbishop Carroll
Ayala, Trinity 18-2 Phoenixville Area
Kenton, Jordan 26-8 Padua Academy
Carpenter, Rachel 24-7.75 Villa Maria Academy
Tran, Chloe 28-5.75 Kingsway HS
Bauerle, Madison 28-9 Appoquinimink High School
Pender, Azaria 25-10.25 St. Georges Tech
Njoku, Chioma 39-5.25 Padua Academy
Ramsey, Ruby 22-0 Perkiomen Valley
Roesser, Erin 20-7 Ursuline Academy
Aponte, Selena 30-0.5 Rancocas Valley Reg HS
Clark, Molly 23-10.25 Ursuline Academy
ringgold, Jakee 20-4 Glasgow
Foster, Amaya 26-6 Dover High School
Knorr, Kara 30-0 Woodstown HS
Barlow, Natalie 22-7 Catholic High School
Pugh, Ja'Lynn 36-10.5 Smyrna High School
Prince, Alicia 22-0 Southern Lehigh
Lineberger, Molly 24-0 Emmaus
Donnelly, Kelly 21-0 Catholic High School
Parker, Mackenzie 34-11.5 Cape Henlopen High School
Back to Top

Varsity Girls Triple Jump 33 entries

Athlete Seed Team
Monaghan, Hailey 31-1 Villa Joseph Marie
Ebersole, Anna 32-8.5 Bishop Shanahan
Sayles, Sydney 32-0 Carlisle
Brooks, Renna 30-8 Appoquinimink High School
Larrea, Cianna 28-4.75 St. Georges Tech
Hirst, Jayne 27-0 Kingsway HS
Haye, Sydney 32-3 Archbishop Carroll
MacQueen, Lindsay 28-0 Perkiomen Valley
Rivell, Maria 30-11 Padua Academy
Kendle, Rylie 29-8.25 Ursuline Academy
Butler, Jaeda 32-1.5 Rancocas Valley Reg HS
Parker, Kassidy 31-9 Dover High School
Zapata, Destiny 31-10.25 Smyrna High School
Hunt, Madeline 30-0 Woodstown HS
Morales, Sara 30-1.75 Catholic High School
Sabbagh, Noelle 31-3 Cape Henlopen High School
Cassaday, Amelia 33-0.5 Southern Lehigh
Widdoss, Laurel 33-7.5 Emmaus
Matthews, Imani 31-6 Alexis I. DuPont High School
Richwine, Ally 29-0 Carlisle
Torain, Kennedy 27-0 Kingsway HS
Jones-Burnett, Nila 25-0 St. Georges Tech
Meenagh, Aisling 32-1.25 Bishop McDevitt
Callaghan, Erin 31-6 Padua Academy
Catarizaro, Isabella 24-0 Perkiomen Valley
Warren, Makiah 33-4.5 Rancocas Valley Reg HS
Wong, Lindsey 34-0.5 Dover High School
McCarthy, Lynsey 32-4 Unionville
Trimble, Caroline 33-4 Catholic High School
Summers, Lauren 36-1.75 Smyrna High School
Adams, Victoria 33-0 Southern Lehigh
Lumsden, Lindsay 34-5 Emmaus
Marshall, Alia 34-2 Cape Henlopen High School
Back to Top