Boys 100 Meter Dash
Place Full Name Team Finals
1 Henry Banks Brandstadter Springside Chestnut Hill Academy 10.8
2 Stephen Hollander Malvern Prep 11.1
3 Tyson McGee Malvern Prep 11.3
4 Amani Brown The Haverford School for Boys 11.4
5 Mekhi Ajose-Williamson The Haverford School for Boys 11.5
6 Julian Williams Malvern Prep 11.6
7 Jey Brown The Haverford School for Boys 11.8
8 Jake Buzin Malvern Prep 11.9
9 Wesley Jordan Springside Chestnut Hill Academy 12
10 Achilles Tucker-Turner Malvern Prep 12.1
11 Jack Rosenberger Malvern Prep 12.1
12 Xander Little Malvern Prep 12.4
13 Nicholas Keszeli The Haverford School for Boys 12.4
14 Tommy Flynn Malvern Prep 12.5
15 Mike McMullen Springside Chestnut Hill Academy 12.6
16 Michael Geary Malvern Prep 12.8
17 Jose Hardy Springside Chestnut Hill Academy 13.3
18 Szymon Figurski Malvern Prep 13.4
19 Anthony Carter The Haverford School for Boys 13.4
20 Manny Winikur The Haverford School for Boys 13.4
21 Musa Jabateh The Haverford School for Boys 14.1
Boys 110 Meter Hurdles
Place Full Name Team Finals
1 Kody Kolar Malvern Prep 17.8
2 Nolan Horan Malvern Prep 19
Boys 300 Meter Hurdles
Place Full Name Team Finals
1 Ryan Rosenberger Malvern Prep 43.5
2 Nolan Horan Malvern Prep 44.6
3 Kody Kolar Malvern Prep 45.1
4 Colin Stewart The Haverford School for Boys 45.4
Boys 200 Meter Dash
Place Full Name Team Finals
1 Wesley Jordan Springside Chestnut Hill Academy 22.3
2 Amani Brown The Haverford School for Boys 23.5
3 Evan Smith Malvern Prep 24.5
4 Jack Rosenberger Malvern Prep 24.8
5 Jey Brown The Haverford School for Boys 25.2
6 Tommy Flynn Malvern Prep 25.2
7 Nicholas Keszeli The Haverford School for Boys 25.8
8 Mike McMullen Springside Chestnut Hill Academy 26.5
9 Xander Little Malvern Prep 26.6
10 Michael Geary Malvern Prep 26.7
11 Anthony Carter The Haverford School for Boys 27.3
12 Jose Hardy Springside Chestnut Hill Academy 27.6
13 Andy Consolino Malvern Prep 28.2
14 Manny Winikur The Haverford School for Boys 28.4
15 Musa Jabateh The Haverford School for Boys 30.2
Boys 400 Meter Dash
Place Full Name Team Finals
1 Guillaume Laforest The Haverford School for Boys 55.6
2 Amani Brown The Haverford School for Boys 55.9
3 Nick Colavita Springside Chestnut Hill Academy 55.9
4 Evan Smith Malvern Prep 56.8
5 Peter Humphreys Springside Chestnut Hill Academy 60.3
6 Manny Winikur The Haverford School for Boys 63
7 Szymon Figurski Malvern Prep 64.1
8 Anthony Carter The Haverford School for Boys 64.5
9 Wyatt Foy Malvern Prep 65.1
10 Musa Jabateh The Haverford School for Boys 68.4
Boys 800 Meter Run
Place Full Name Team Finals
1 AJ Sanford The Haverford School for Boys 1:59.7
2 Dylan Regan Malvern Prep 2:06.4
3 Ben Szathmary The Haverford School for Boys 2:06.9
4 Andre Innis The Haverford School for Boys 2:17.7
5 Ryan Ngo The Haverford School for Boys 2:25.6
6 Quin Bongiovanni The Haverford School for Boys 2:31.5
7 Bode Springside Chestnut Hill Academy 2:34.8
8 Quinn Barwick Malvern Prep 2:36.3
9 Luke Parsells The Haverford School for Boys 2:41.1
10 Max McGovern Malvern Prep 2:45.8
Boys 1600 Meter Run
Place Full Name Team Finals
1 Tommy Moul Malvern Prep 4:58.4
2 Colin Stewart The Haverford School for Boys 4:59.6
3 Owen Benner Springside Chestnut Hill Academy 5:45.0
Boys 3200 Meter Run
Place Full Name Team Finals
1 Nathan Tai The Haverford School for Boys 12:30.2
2 Matt Rizzo Springside Chestnut Hill Academy 12:38.8
3 Jeffrey Yang The Haverford School for Boys 13:23.0
Boys 4x400 Meter Relay
Place Team Finals
1 Malvern Prep A 3:48.2
2 Springside Chestnut Hill Academy A 3:55.5
3 The Haverford School for Boys A 4:00.8
4 Malvern Prep B 4:07.6
Boys 4x800 Meter Relay
Place Team Finals
1 The Haverford School for Boys A 9:08.1
2 Springside Chestnut Hill Academy A 9:32.5
Boys High Jump
Place Full Name Team Finals
1 Henry Banks Brandstadter Springside Chestnut Hill Academy 6-0
2 Carson Mastin The Haverford School for Boys 5-10
3 Joshua Allen The Haverford School for Boys 5-10
4 Andy Consolino Malvern Prep 5-4
5 Mike McMullen Springside Chestnut Hill Academy 5-0
Boys Long Jump
Place Full Name Team Finals
1 Curtis Weh The Haverford School for Boys 21-3
2 Ryan Rosenberger Malvern Prep 21-2
3 Henry Banks Brandstadter Springside Chestnut Hill Academy 20-4.5
4 Tyson McGee Malvern Prep 20-2
5 Chris Sims The Haverford School for Boys 19-8
6 Carson Mastin The Haverford School for Boys 18-2
7 Andrew Wood Springside Chestnut Hill Academy 17-10
8 Dean Angelus Springside Chestnut Hill Academy 15-6.5
9 Joshua Allen The Haverford School for Boys F
Boys Triple Jump
Place Full Name Team Finals
1 Curtis Weh The Haverford School for Boys 44-8.5
2 Chris Sims The Haverford School for Boys 43-3
3 Tyson McGee Malvern Prep 39-5.5
4 Joshua Allen The Haverford School for Boys 38-6.5
5 Julian Williams Malvern Prep 38-6
6 Achilles Tucker-Turner Malvern Prep 35-11
7 Andrew Wood Springside Chestnut Hill Academy 34-9.5
8 Mike McMullen Springside Chestnut Hill Academy 33-4
Boys Shot Put
Place Full Name Team Finals
1 Cornell Kemp Springside Chestnut Hill Academy 51-0
2 Christian Curatolo Malvern Prep 46-3
3 Patrick Donaher The Haverford School for Boys 44-9.5
4 Darrion Rascoe Springside Chestnut Hill Academy 44-8
5 Hans Kiernan Malvern Prep 38-8
6 Peter Jones Malvern Prep 35-2
7 Kevin Miller Malvern Prep 34-4.5
8 Matt Morrissey Malvern Prep 33-7.5
9 Mac Levin Springside Chestnut Hill Academy 30-7
10 JC Catania Malvern Prep 30-5
11 Nick Stinger Malvern Prep 30-4
12 Carter Hilton-Landon Malvern Prep 28-5
Boys Pole Vault
Place Full Name Team Finals
1 Max Robinson Malvern Prep 13-1
2 Fisher Bond The Haverford School for Boys 11-6
3 Joe Lister Malvern Prep 10-6
4 Ronan Swope Malvern Prep 10-0
5 James Gates The Haverford School for Boys 8-0
6 Ben Fine The Haverford School for Boys 8-0
7 Quin Bongiovanni The Haverford School for Boys 7-6
8 Sean Brodnik The Haverford School for Boys 7-6
9 Dean Angelus Springside Chestnut Hill Academy 7-0
Boys Javelin
Place Full Name Team Finals
1 Darrion Rascoe Springside Chestnut Hill Academy 148-11
2 Jake Buzin Malvern Prep 119-1
3 Cornell Kemp Springside Chestnut Hill Academy 115-2
4 Tyson McGee Malvern Prep 102-9
Boys Discus
Place Full Name Team Finals
1 Darrion Rascoe Springside Chestnut Hill Academy 146-2
2 Cornell Kemp Springside Chestnut Hill Academy 129-8
3 JC Catania Malvern Prep 93-9
4 Kevin Miller Malvern Prep 89-8