Dock Mennonite Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
14.44 | Tiffany Oponski | 3rd | Finals H1 | Results | |
14.55 | Olivia Mercure | 4th | Finals H1 | Results | |
16.52 | SB | Toni Phillips | 6th | Finals H1 | Results |
200 Meter Dash | |||||
29.90 | Tiffany Oponski | 3rd | Finals H1 | Results | |
30.38 | SB | Isa Rodriguez | 4th | Finals H1 | Results |
35.89 | Toni Phillips | 9th | Finals H1 | Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:09.96 | Abigail Brown | 2nd | Finals H1 | Results | |
1:11.42 | Bobby Jo Dodds | 3rd | Finals H1 | Results | |
1:12.45 | SB | Lindsey Gouldey | 4th | Finals H1 | Results |
800 Meter Run | |||||
2:40.99 | Sydney Putera | 2nd | Finals H1 | Results | |
2:42.88 | Lydia King | 3rd | Finals H1 | Results | |
2:46.71 | Olivia Moyer | 4th | Finals H1 | Results | |
3:04.04 | SB | Ainsley Moyer | 8th | Finals H1 | Results |
1600 Meter Run | |||||
6:01.66 | Isa Rodriguez | 1st | Finals H1 | Results | |
6:05.90 | Celeste Derstine | 2nd | Finals H1 | Results | |
6:12.20 | Sara Kennel | 3rd | Finals H1 | Results | |
6:17.70 | Marlyse Giesbrecht | 4th | Finals H1 | Results | |
3200 Meter Run | |||||
13:17.50 | Sara Kennel | 1st | Finals H1 | Results | |
13:34.67 | Marlyse Giesbrecht | 2nd | Finals H1 | Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
17.80 | Clara Benner | 1st | Finals H1 | Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
51.29 | Clara Benner | 1st | Finals H1 | Results | |
56.12 | Laura Frederick | 3rd | Finals H1 | Results | |
1:05.35 | Maddy Churches | 5th | Finals H1 | Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
55.19 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:42.44 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
10:52.99 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Results | |
High Jump | |||||
4-2 | Abigail Brown | 2nd | Finals H1 | Results | |
4-0 | Bobby Jo Dodds | 3rd | Finals H1 | Results | |
Long Jump | |||||
14-7 | Olivia Mercure | 1st | Finals H1 | Results | |
13-7 | Abigail Brown | 2nd | Finals H1 | Results | |
Pole Vault | |||||
6-6 | Sydney Putera | 1st | Finals H1 | Results | |
Discus | |||||
77-3 | Madelyn Lewis | 1st | Finals H1 | Results | |
67-0 | Jordanna Naidoo | 3rd | Finals H1 | Results | |
55-10 | Ainsley Moyer | 5th | Finals H1 | Results | |
Javelin | |||||
75-5 | Madelyn Lewis | 1st | Finals H1 | Results | |
69-4 | Ainsley Moyer | 2nd | Finals H1 | Results | |
53-4 | Celeste Derstine | 6th | Finals H1 | Results | |
52-7 | Marlyse Giesbrecht | 7th | Finals H1 | Results | |
Shot Put | |||||
29-5.25 | SB | Madelyn Lewis | 1st | Finals H1 | Results |
22-11.25 | Ainsley Moyer | 4th | Finals H1 | Results | |
21-9.25 | Maddy Churches | 6th | Finals H1 | Results | |
19-9 | Jordanna Naidoo | 7th | Finals H1 | Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.99 | Roman Kuhn | 2nd | Finals H1 | Results | |
12.38 | Jonah Chavez | 3rd | Finals H1 | Results | |
12.52 | SB | Aidan Jurin | 4th | Finals H1 | Results |
13.22 | SB | David Michel | 9th | Finals H1 | Results |
200 Meter Dash | |||||
25.53 | Aidan Jurin | 1st | Finals H1 | Results | |
26.11 | Jonah Chavez | 2nd | Finals H1 | Results | |
30.40 | David Michel | 10th | Finals H1 | Results | |
400 Meter Dash | |||||
59.12 | SB | Micah Mast | 1st | Finals H1 | Results |
1:18.35 | Zi Li | 5th | Finals H1 | Results | |
800 Meter Run | |||||
1:57.04 | Stanley Saint-Fleur | 1st | Finals H1 | Results | |
2:24.03 | Ben German | 5th | Finals H1 | Results | |
2:34.23 | Drew Bauman | 10th | Finals H1 | Results | |
2:56.36 | SB | Shane Fallon | 13th | Finals H1 | Results |
1600 Meter Run | |||||
4:48.14 | Josh Bauman | 2nd | Finals H1 | Results | |
5:26.49 | SB | Ian Hunsberger | 6th | Finals H1 | Results |
6:00.03 | Daniel Ringenberg | 10th | Finals H1 | Results | |
3200 Meter Run | |||||
10:47.73 | Josh Bauman | 1st | Finals H1 | Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
50.99 | Micah Mast | 1st | Finals H1 | Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
48.17 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:41.25 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
10:46.87 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Results | |
Long Jump | |||||
18-6.75 | Roman Kuhn | 1st | Finals H1 | Results | |
Pole Vault | |||||
8-6 | Micah Mast | 1st | Finals H1 | Results | |
Discus | |||||
79-9 | Omar Al-Laty | 3rd | Finals H1 | Results | |
65-9 | SB | Kodey Freed | 4th | Finals H1 | Results |
55-7 | Ian Hunsberger | 5th | Finals H1 | Results | |
Javelin | |||||
105-5 | Omar Al-Laty | 1st | Finals H1 | Results | |
97-4 | Ian Hunsberger | 3rd | Finals H1 | Results | |
93-3 | Kodey Freed | 7th | Finals H1 | Results | |
83-9 | SB | Ben German | 8th | Finals H1 | Results |
Shot Put | |||||
30-2 | Omar Al-Laty | 3rd | Finals H1 | Results |