Stroudsburg Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
4x100 Shuttle Hurdle Relay | |||||
1:20.64 | SB | Relay Team | 3rd | Finals H3 | |
4x100 Meter Relay | |||||
53.98 | SB | Relay Team | 5th | Finals H2 | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:54.08 | SB | Relay Team | 2nd | Finals H2 | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:26.52 | SB | Relay Team | 1st | Finals H2 | |
4x800 Meter Relay | |||||
10:56.02 | SB | Relay Team | 2nd | Finals | |
Distance Medley Relay | |||||
14:25.75 | SB | Relay Team | 4th | Finals | |
High Jump | |||||
5-6 | SB | Natasha McLaren | 1st | Finals | Complete Results |
4-4 | SB | Haley McClain-Hill | 6th | Finals | Complete Results |
4-2 | SB | Melissa Crosby | 11th | Finals | Complete Results |
Long Jump | |||||
16-1 | SB | Natasha McLaren | 3rd | Finals | Complete Results |
14-5 | SB | Kiana Tucker | 8th | Finals | Complete Results |
12-4.5 | SB | Haley McClain-Hill | 17th | Finals | Complete Results |
Triple Jump | |||||
37-5 | SB | Natasha McLaren | 1st | Finals | Complete Results |
29-8 | SB | Haley McClain-Hill | 13th | Finals | Complete Results |
Pole Vault | |||||
7-0 | SB | Chandler Klein | 4th | Finals | Complete Results |
7-0 | SB | Kendra Sutter | 4th | Finals | Complete Results |
6-6 | SB | Maria Andrews | 6th | Finals | Complete Results |
Discus | |||||
91-7 | SB | Elizabeth Leh | 1st | Finals | Complete Results |
78-6.5 | SB | Kayleigh Stewart | 8th | Finals | Complete Results |
78-1.5 | SB | Carly Emes | 10th | Finals | Complete Results |
57-1 | SB | Elizabeth Sanderson | 24th | Finals | Complete Results |
Javelin | |||||
89-9 | SB | Kayleigh Stewart | 5th | Finals | Complete Results |
84-6 | SB | Jen Eppley | 8th | Finals | Complete Results |
79-11 | SB | Laura Stinger | 11th | Finals | Complete Results |
67-3 | SB | Elizabeth Leh | 21st | Finals | Complete Results |
Shot Put | |||||
29-7.5 | SB | Julissa Rivera | 4th | Finals | Complete Results |
26-3.75 | SB | Sifa Blackmon | 13th | Finals | Complete Results |
23-1.25 | SB | Alyssa Rivera | 21st | Finals | Complete Results |
22-10.5 | SB | Sarah Buzzard | 23rd | Finals | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
45.11 | SB | Relay Team | 1st | Finals H2 | |
4x110 Shuttle Hurdle Relay | |||||
1:10.92 | SB | Relay Team | 1st | Finals H3 | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:40.29 | SB | Relay Team | 2nd | Finals H2 | |
800 Meter Sprint Medley Relay | |||||
1:48.52 | SB | Relay Team | 10th | Finals H1 | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:45.15 | SB | Relay Team | 4th | Finals H1 | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:06.87 | SB | Relay Team | 1st | Finals | |
Distance Medley Relay | |||||
11:44.90 | SB | Relay Team | 4th | Finals | |
High Jump | |||||
6-0 | SB | Dan Benkoski | 3rd | Finals | Complete Results |
5-4 | SB | Dennis McEachern | 5th | Finals | Complete Results |
5-4 | SB | Darius Gonzalez | 5th | Finals | Complete Results |
5-2 | SB | Quay Rogers | 10th | Finals | Complete Results |
Long Jump | |||||
18-9.5 | SB | Dan Benkoski | 4th | Finals | Complete Results |
17-7.25 | SB | Joseph Charlonis | 14th | Finals | Complete Results |
17-0.75 | SB | Quay Rogers | 20th | Finals | Complete Results |
15-11.5 | SB | Keyautay Aulder | 27th | Finals | Complete Results |
Triple Jump | |||||
42-5.5 | SB | Dan Benkoski | 1st | Finals | Complete Results |
38-3 | SB | Quay Rogers | 13th | Finals | Complete Results |
37-5 | SB | Dennis McEachern | 15th | Finals | Complete Results |
Pole Vault | |||||
11-6 | SB | John Piserchio | 6th | Finals | Complete Results |
11-6 | SB | Anthony Zrillo | 6th | Finals | Complete Results |
11-6 | SB | Kenji Okamoto | 6th | Finals | Complete Results |
9-6 | SB | Alexander Bilianis | 12th | Finals | Complete Results |
Discus | |||||
125-4.75 | SB | David Passmore | 1st | Finals | Complete Results |
120-6.5 | SB | Jon Passmore | 4th | Finals | Complete Results |
117-9.25 | SB | Alexis Duarte | 6th | Finals | Complete Results |
98-2.75 | SB | Nicholas Graff | 12th | Finals | Complete Results |
Javelin | |||||
152-4 | SB | Jon Passmore | 2nd | Finals | Complete Results |
136-5 | SB | Yianni Korovesis | 7th | Finals | Complete Results |
122-1 | SB | Alex Leh | 15th | Finals | Complete Results |
114-4 | SB | Robert Mcmaster | 19th | Finals | Complete Results |
Shot Put | |||||
42-9.5 | SB | Jon Passmore | 2nd | Finals | Complete Results |
42-1.75 | SB | Dan Mcnair | 4th | Finals | Complete Results |
39-6.5 | SB | Sebastion Joseph | 7th | Finals | Complete Results |
38-5.25 | SB | Nicholas Graff | 11th | Finals | Complete Results |