Warrior Run Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
800 Meter Run | |||||
2:29.23 | Rachel Grow | 10th | Finals H5 | Complete Results | |
2:39.06 | Emily Ritner | 34th | Finals H3 | Complete Results | |
2:45.85 | Haydn Wilkins | 51st | Finals H2 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:30.05 | Tori Ross | 12th | Finals H4 | Complete Results | |
5:59.21 | Haydn Wilkins | 40th | Finals H3 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
12:07.51 | SB | Tori Ross | 13th | Finals H2 | Complete Results |
13:21.37 | Abby Staman | 27th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
16.86 | Olivia George | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
16.98 | Olivia George | 2nd | Prelims H6 | Complete Results | |
19.23 | Kierra Trivelpiece | 34th | Prelims H2 | Complete Results | |
20.21 | Jamie McCormack | 46th | Prelims H8 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
48.61 | Olivia George | 5th | Finals H7 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
14-6 | Olivia Sees | 33rd | Finals H1 | Complete Results | |
13-9.5 | Kierra Trivelpiece | 46th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
31-4 | Kierra Trivelpiece | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
30-3 | Jamie McCormack | 24th | Finals H1 | Complete Results | |
30-1.5 | Olivia Sees | 25th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
9-0 | Samantha Gates | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
85-1 | Hayden Divers | 26th | Finals H1 | Complete Results | |
Javelin | |||||
85-5 | Madison Welliver | 24th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
28-1.75 | Madison Welliver | 37th | Finals H1 | Complete Results | |
27-0 | Hayden Divers | 46th | Finals H1 | Complete Results | |
26-11.25 | Jane James | 47th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
400 Meter Dash | |||||
52.72 | Addison Magyar | 6th | Finals H8 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:06.88 | Cassidy Hoffman | 16th | Finals H4 | Complete Results | |
2:06.91 | SB | Dallas Blickley | 17th | Finals H4 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
4:57.69 | SB | Kiann Weikel | 32nd | Finals H2 | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
17.42 | Aaron Buck | 18th | Prelims H2 | Complete Results | |
17.94 | Anthony Jones | 29th | Prelims H3 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
43.53 | Aaron Buck | 9th | Finals H7 | Complete Results | |
44.23 | Nick McCormack | 14th | Finals H7 | Complete Results | |
44.92 | Anthony Jones | 19th | Finals H3 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
46.77 | Relay Team | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:35.55 | Relay Team | 9th | Finals H4 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
8:17.20 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
18-5.75 | SB | Collin Walburn | 20th | Finals H1 | Complete Results |
15-2 | Mateo Marshall | 46th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
37-6.75 | Collin Walburn | 21st | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
10-6 | Isaac Miller | 21st | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
127-0 | Matt Truckenmiller | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
38-11 | Matt Truckenmiller | 26th | Finals H1 | Complete Results |